اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی خبر داد

ابطال و یا تاخیر برخی پروازهای فرودگاه تبریز به علت شرایط جوی

ابطال و یا تاخیر برخی پروازهای فرودگاه تبریز به علت شرایط جوی

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی گفت: باتوجه به بارش سنگین و کم سابقه برف در شهر تبریز، برخی پروازهای فرودگاه شهید مدنی باطل شده یا با تاخیر انجام می‌شود.

رامین آذری با اشاره به آخرین وضعیت پروازهای فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، اظهار کرد: با توجه به بارش برف در شهر تبریز، چندین مرحله برف‌روبی توسط پرسنل اداره ایمنی و هدایت زمینی هواپیما در فرودگاه تبریز انجام شده و باند فرودگاه تبریز باز و کاملا عملیاتی است.

وی افزود: دلیل ابطال پروازهای امروز فرودگاه تبریز دید کم فرودگاه مهرآباد و عدم امکان انجام پرواز از آن فرودگاه بوده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان در توضیح پروازهای ابطالی امروز فرودگاه تبریز نیز گفت: تعداد پنج پرواز ورودی از تهران از ساعت شش صبح امروز که به ترتیب متعلق به شرکت‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران( هما)، آتا، کاسپین و قشم بوده‌اند به دلیل دید پائین در فرودگاه مهر آباد، باطل شده و هم‌چنین پرواز شماره IR291  شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در مسیر اهواز-تبریز، پرواز شماره 1271 شرکت هواپیمایی قشم از شیراز، پرواز شماره 6911 شرکت هواپیمایی کاسپین از عسلویه  نیز باطل اعلام شده‌ و پرواز شماره 900 شرکت ایران ایرتور از مشهد نیز با تاخیر انجام خواهد پذیرفت.

وی در مورد پروازهای خروجی فرودگاه تبریز نیز گفت: دو پرواز شرکت هواپیمایی آتا در مسیر تبریز-تهران و همچنین پرواز شرکت‌های هواپیمایی ایران ایرتور، قشم و کاسپین در مسیر تبریز-تهران نیز به دلیل دید کم فرودگاه مهرآباد باطل اعلام شده و پرواز تبریز-اهواز شرکت ایران ایر، تبریز-عسلویه شرکت کاسپین و هم چنین پرواز تبریز-شیراز شرکت هواپیمایی قشم نیز باطل شده‌اند./ ایسنا

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.