اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

کلمات کلیدی

برای داشتن زندگی بهتر هر روز به همسرتان این جملات را بگویید

برای داشتن زندگی بهتر هر روز به همسرتان این جملات را بگویید
آرزوکیهان

اگر از ماه عسلتان سال‌ها گذشته و احساس می‌کنید همچون روزهای نخست ازدواج عشق میان شما و همسرتان دیده نمی‌شود برای بهبود روابط و داشتن ارتباطی عاشقانه از این کلمات کلیدی هر روز استفاده کنید.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ساینس، انسان‌ها هم از روند یکسان زندگی خسته می‌شوند و با وجود استرس‌های پیرامون مان بر این خستگی افزوده می‌شود. در چنین شرایطی بهتر است که به شریک زندگیتان یادآوری کنید که همواره کنارش هستید و با وجود تمامی مشکلات از عشق و علاقه شما کاسته نشده است.

از همین رو استفاده از جملات کلیدی می‌تواند چاره ساز باشد. هر روز صبح به همسرتان «صبح بخیر» بگوئید و راه را برای سخن گفتن در طول روز باز کنید.

کلمه «متاسفم» می‌تواند در بسیاری از موارد چاره ساز باشد. غرور خود را کنار بگذارید و برای کارهایی که از دید همسرتان اشتباه بوده است عذرخواهی کنید تا هر چه سریعتر دلش را به دست آورده و رابطه گرمتان حفظ شود.

جمله «این ایده بسیار خوبی است» می‌تواند تاثیرگذار باشد. این جمله نوعی تائید و همراهی کردن با شریک زندگی تان است. دست از لجاجت‌های بچگانه بردارید و بر کارهای درست شریک زندگی تان مهر تائید بزنید. این تائید می‌تواند موج مثبت اندیشی را میان شما تقویت کند.

هر روز از همسرتان بپرسید «روزت چطور بود؟» درگیری‌ها و تنش‌های کاری روزمره سبب می‌شود که از همسر خود غافل شوید اما با پرسیدن این جمله می‌توانید پل ارتباطی با وی را حفظ کرده و از رویدادهای هر روزش اطلاع پیدا کرده و با هم فکری و صحبت مقداری از تنش‌هایش را کم کنید.

و در آخر هر روز به همسرتان بگوئید «دوستت دارم» این کلمات بسیار قدرتمند هستند. یادآوری احساسات درونی قلبتان برای همسر می تواند بسیار لذت بخش و سرشار از امید باشد. مهم نیست که دیروز هم این جمله را به زبان آورده‌‌اید اما باید بدانید آسان‌ترین و موثرترین کلمات میان شما و همسرتان می‌تواند همین جمله کوتاه باشد تا هر گونه سوءتفاهم و تفکرات منفی را از ذهن طرف مقابلتان از بین ببرد و شروعی دلچسب برای هر دو طرف باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.