اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

مسکن مهر را بدون امکانات تحویل نمی‌دهیم

مسکن مهر را بدون امکانات تحویل نمی‌دهیم

معاون وزیر راه با تاکید بر این‌که هیچ مسکن مهری را بدون امکانات تحویل متقاضیان نمی‌دهیم،گفت:بعضا با اصرار متقاضیان واحدها بدون یکی از امکانات تحویل می‌شود.

حبیب‌الله طاهرخانی با تاکید بر این‌که اگر واحد مسکن مهر آماده نباشد و امکانات زیربنایی را نداشته باشد متقاضی برای فروش اقساطی به بانک معرفی نمی‌شود،‌ اظهار کرد: به شرکت‌های عمران شهرهای جدید کشور تاکید کرده‌ایم به‌هیچ‌عنوان واحد بدون امکانات را به متقاضیان تحویل نمی‌دهند.

وی ادامه داد: مگر این‌که متقاضی درخواست تحویل واحد خود را داشته باشد که در این صورت برای فروش اقساطی به بانک معرفی می‌شود. اما درمجموع هیچ‌کدام از شرکت‌های عمران اجازه تحویل واحدهای مسکن مهر بدون حتی یکی از امکانات (برق، گاز، آب و...) را ندارند.

---

وی تصریح کرد:‌ چنانچه مواردی وجود داشته باشد که واحد نیمه تمام  را برای فروش اقساطی به بانک معرفی کرده باشند با آنها برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران اضافه کرد:‌ البته لازم به ذکر است که در بسیاری از پروژه‌های مسکن مهر تا متقاضی یا مالک پکیج را خریداری نکند، کنتور گاز نصب نمی‌شود. درواقع این مسئله تقدم و تأخری دارد. به عبارت دیگر باید ابتدا واحد فروش اقساطی شود،‌ پس از آن پکیج خریداری شود (در پروژه‌هایی که خرید پکیج بر عهده متقاضی است) سپس باید به اداره گاز برای نصب کنتور مراجعه شود.

طاهرخانی گفت: حتی در برق سه فاز واحدهای مسکن مهر (برق عمومی)‌ نیز بعضا منتظر می‌مانند تا تمام مالکان ساکن شوند./تسنیم

فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.