اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

گابریل: نمی‌توانم پرسپولیس را فراموش کنم

گابریل: نمی‌توانم پرسپولیس را فراموش کنم

بازیکن برزیلی سابق پرسپولیس گفت: برای من سخت است کار را در فیفا پیش ببرم و خوشحالم مدیرعامل پیگیر بود و به توافق ارزشمندی رسیدیم.

فرناندو گابریل اظهار داشت: پرسپولیس را خیلی دوست دارم، بعد از جدایی چند تیم عوض کردم ولی حال و هوای آن را نداشت. خاطرات پرسپولیس را همیشه در ذهن خودم مرور می‌کنم و این تیم در قلب من جای دارد.

وی ادامه داد: چه خودم و چه همسرم زندگی در تهران را دوست داشتیم. برای ما شهری خوب و پر از خاطره بود. در این چند سال هم نتایج پرسپولیس و قهرمانی‌ها را دنبال می‌کردم و بابت آنها هم خیلی خوشحال بودم. واقعیت این است که وقتی در جایی مثل پرسپولیس بازی می‌کنید سخت است که دیگر آن را فراموش کنید.هواداران پرسپولیس هم هنوز به من لطف دارند. پیام‌های محبت آمیز می‌دهند. گویی هنوز عضوی از پرسپولیس باشم و این برای من جالب است و باعث شده تا این ارتباط عاطفی را حفظ کنیم.

فرناندو خاطر نشان کرد: امیدوارم باز هم یک روزی به تهران بیایم و خاطرات را زنده کنم. دوست دارم این زمان خیلی دور نباشد. از رییس جدید باشگاه (مدیرعامل) و همکاران ایشان هم تشکر می‌کنم که پیگیر این پرونده بوده‌اند و حتی به این جا سفر کردند.

وی ادامه داد: با توجه به علاقه ای که به پرسپولیس و هوادارانش دارم برای من خوشایند نبود و نیست  این موضوع را در رکن قضایی فیفا دنبال کنم و خدای ناکرده این مساله برای باشگاه مشکل ساز شود. خوشحالم که خارج از آن جا به تفاهم ارزشمندی رسیدیم.

وی در پایان افزود: پرسپولیس را به قدری دوست دارم که حتی خواستم برای من پیراهن تیم را بیاورند تا آن را هم یادگار داشته باشم. باز هم از مدیریت باشگاه و از معاونان وی که به این جا آمدند، تشکر می‌کنم. تفاهمی که به آن رسیدم واقعا ارزشمند بود.  امیدوارم در آینده نزدیک تهران و هواداران را از نزدیک ببینم./ سایت رسمی باشگاه پرسپولیس

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.