اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

چک گمشده به صاحبش برگشت

چک گمشده به صاحبش برگشت

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اعتماد مردم به پلیس بالاترین سرمایه‌ای است که مردم در عرصه‌های مختلف به این نیرو دارند، از دو مامور پاک دست و وظیفه شناس راهور که ۴۰۰ میلیارد ریال چک‌های حامل و وجوه نقد را پیدا و به صاحبش تحویل دادند، تقدیر و تشکر کرد.

تقدیر از دو مامور پلیس
 در جلسه تقدیر از دو مامور پاک‌دست و وظیفه شناس راهور که با حضور سردار محمدرضا مهماندار - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت - و این ماموران در ستاد ناجا برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت این ایام به مردم شریف، اظهار داشت: خدا را شاکریم که ماموران نیروی انتظامی حافظ جان، مال و ناموس مردم هستند و به وظایف خود به خوبی عمل می کنند.

وی با بیان اینکه امروز مجموعه عظیم ناجا در اقصی نقاط کشور در حال خدمت‌رسانی به مردم عزیز است، تصریح کرد: اعتماد مردم به نیروی انتظامی بالاترین سرمایه‌ای است که هموطنان عزیز در عرصه‌های مختلف به این نیرو دارند.

اشتری خاطرنشان کرد: این دو مامور وظیفه‌شناس کیف دستی که در آن مقداری وجوه نقد و چک‌های حامل به مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال بوده را پیدا و اولین چیزی که به ذهن آنها خطورکرده آن‌که هر چه سریعتر صاحب کیف را پیدا کنند.

فرمانده ناجا ادامه داد: خوشبختانه از طریق بازرسی ناجا و هماهنگی بانک مربوطه در کمتر از سه ساعت از زمان پیدا شدن کیف توانستند صاحب آن را پیدا کنند و وی را از نگرانی نجات دهند و سبب مسرت و خوشحالیش شوند.

وی تاکید کرد: افتخار ما به داشتن چنین همکاران نجیب و وظیفه‌شناسی است که از جان و مال خود مایه می‌گذارند تا بتوانند به بهترین نحو به مردم خدمت‌رسانی کنند.

اشتری با بیان اینکه از تمام مردم که به ما و همکارانمان در ناجا لطف وعنایت دارند قدردانی می‌کنم، گفت: از همه همکاران وظیفه شناس و زحمتکش عزیزم که در راه‌ها، شهرها، روستاها، مرزها و اقصی نقاط کشور به مردم خدمت‌رسانی می کنند، تشکر کنم.

در ادامه این نشست سردار محمدرضا مهماندار- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت - نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از نحوه پیدا شدن چک‌های حامل و وجوه نقد توسط دو مامور وظیفه‌شناس ستوان یکم "محمدرضا مجیدیان" و ستوان یکم "رضا معرفی " گفت: واقعیت این است که نیروی انتظامی دارای پاکدست‌ترین کارکنان در این مجموعه است که روزانه شاهدیم وسایل ارزشمند یا مبالغی توسط پرسنل پیدا و با پیگیری و مسئولیت پذیری به صاحبان آنان بازگردانده می‌شود.

وی افزود: به عنوان نمونه این ماموران جوان، وظیفه‌شناس و صریح‌العمل از افسران ستاد ترخیص هستند که کیفی حاوی ۴۰۰ میلیارد ریال چک های حامل و وجوهی نقد را پیدا و بلافاصله سعی می‌کنند آن را به دست صاحبش برسانند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ یادآور شد: خوشبختانه از طریق مجموعه بازرسی ناجا و بانک این فرد پیدا و کیف گمشده به وی تحویل شد که این  فرد از شوق پیدا شدن کیفش اشک  شوق در چشمانش جمع شد و بارها از مجموعه ناجا تشکر و قدردانی کرد حتی به عنوان یک رسم سعی کرد تا مبلغی را به این دو مامور وظیفه شناس هدیه بدهد که از پذیرش آن امتناع شد.

 در این جلسه به پاس وظیفه شناسی و قدردانی به این ماموران لوح تقدیر به همراه سه ماه ارشدیت و ۱۵ روز حقوق و مزایا  از سوی فرمانده نیروی انتظامی اهدا شد./ پلیس

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.