اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

پیام مسی در واکنش به اخراج والورده از سرمربیگری بارسلونا

پیام مسی در واکنش به اخراج والورده از سرمربیگری بارسلونا

کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا به اخراج سرمربی پیشین این تیم واکنش نشان داد.

با وجود حمایت لیونل مسی از ارنستو والورده، باشگاه بارسلونا بامداد سه‌شنبه این مرد اسپانیایی را از سرمربیگری آبی‌و‌اناری‌پوشان اخراج کرد و کیکه ستین سرمربی سابق رئال بتیس را به جای او روی کار آورد.

برخلاف برخی از بازیکنان بارسلونا که نسبت به برکناری والورده بی‌تفاوت بودند، مسی لازم دانست که از سرمربی سابق خود قدردانی کند، کاری که پیش از او نیز لوئیس سوارس نیز انجام داده بود.

مسی در واکنش به اخراج کسی که از تابستان سال 2017 او را تمرین می‌داد، در صفحه شخصی خود نوشت: مربی از تو بابت همه چیز متشکرم. مطمئنم بعد از این هر کجا که بروی موفق و اوضاع بر وفق مرادت خواهد بود، چون علاوه بر اینکه یک مربی حرفه‌ای هستی، یک انسان برجسته‌ای. برایت آرزوی موفقیت دارم و از دور در آغوش می‌گیرمت.

والورده که مسی زیر نظر او در تمامی رقابت‌ها 112 گل زد، در حالی اخراج شد که تیمش صدرنشین لالیگا است و در لیگ قهرمانان هم به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کرده است. با این حال شکست اخیر این تیم در سوپرجام اسپانیا مدیران باشگاه را به این نتیجه رساند که تیم برای کسب نتیجه و جام در نیمه دوم فصل نیاز به شوکی مانند تغییر در کادر فنی دارد./ تسنیم 

بیشتر بخوانید:

ستین: از والورده تشکر می‌کنم

کپی