اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

تسریع خرید کاربران با تلفن همراه

تسریع خرید کاربران با تلفن همراه
بیتا میرعظیمی خبرنگار

آخرین آمار منتشر شده نشان می دهد که بیش از دو سوم مصرف کنندگان کالا در فروشگاه ها، تلفن همراه را به عنوان موثرترین راه برای ارائه سریع کالاهای خریداری شده می دانند.

آخرین گزارش های منتشر شده از کمپانی مدیرت تلفن همراه و ارتباطات جهانی نشان می دهد که 67.3 درصد از خریداران کالا در فروشگاه ها و سوپرمارکت ها، بهره گیری از فناوری تلفن همراه را برای انجام خریدهای سریع و دقیق موثر می دانند.

از این میان بیش از 76 درصد از مصرف کنندگان خواهان دسترسی کارمندان فروشگاه ها و سوپرمارکت های بزرگ به دستگاه های تلفن همراه به منظور ارائه بهتر کالا شدند و این در حالی است که یک سوم دیگر مصرف کنندگان حاضر نیستند تا امنیت داده های شخصی خود را فدای پیشرفت در سرعت خرید کنند.

در همین حال تقریبا 31.4 درصد از مصرف کنندگان با تحویل کالا از طریق پهپادها اظهار رضایت کرده و خواستار توسعه این فناوری برای آسان تر کردن خرید و ایجاد تجربه ای متفاوت در تحویل کالا شدند. اما در این میان نیز بیش از یک چهارم کاربران با ایده تحویل کالا به شکل خودمختار موافقت کرده و اعلام کردند که به شکل سنتی تمایل دارند به فروشگاه ها مراجعه کرده و  خریدهای خود را به شکل حضوری تحویل بگیرند.

در این گزارش همچنین آمده است که تقریبا نیمی از مصرف کنندگان (47.1 درصد) معتقدند که فروشگاه ها با توسعه خرید های آنلاین، تجربه فروش متفاوتی را می توانند رقم زده و با این اقدام وضعیت رفاهی و خدمت رسانی در فروشگاه ها را بهبود بخشند.

نتایج این گزارش که از میان عقاید 4 هزار شرکت کننده جهانی بدست آمده است، نشان می دهد که خرده فروشانی که برای تسریع کار خود به تلفن همراه متکی هستند باید نسبت به بروزرسانی اپلیکیشن های نصب شده در تلفن همراه کاربران حساسیت به خرج نشان داده و با بهره گیری از آن ، مشتریان را در انتخاب سریع تر اقلام مورد نیاز خود در فروشگاه یاری کنند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار