اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی - کرمانشاه

نفرات برتر پنج وزن نخست مشخص شدند

نفرات برتر پنج وزن نخست مشخص شدند

نفرات برتر مسابقات پنج وزن نخست چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مشخص شدند.

مسابقات پنج وزن دوم این رقابت ها طی روزهای 18 و 19 دی ماه در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار شد که رده بندی نفرات برتر به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- علیرضا سرلک 2- آرسن هاراتونیان (ارمنستان) 3- مجید داستان و میهران جابریان (ارمنستان) 5- محمد کابلی و عرفان جعفریان 7- محمد خدابخشی 8- سیدعلی عظیمی 9- رازمیک میساکیان (ارمنستان) 10- ایمان زارعی (ایران)
65 کیلوگرم: 1- میثم نصیری 2- ابوالفضل حاجی پور 3- خیراله قهرمانی و امیرحسین مقصودی 5- امیرمحمد یزدانی 6- مرتضی قیاسی 7- مهران نصیری 8- وازگن توانیان (ارمنستان) 9- ایمان صادقی
79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی 2- امیرحسین کاووسی 3- بابک صفری و حمیدرضا زرین پیکر 5- عباس یزدانی و رضا ابراهیم نژاد 7- آرمان آواگیان (ارمنستان) 8- سجاد غلامی (ایران)
97 کیلوگرم: 1- مجتبی گلیج 2- جواد نظری 3- دانیال شریعتی نیا و علی شعبانی 5- اسماعیل نجاتیان 6- احمد حسن مرادی
125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی 2- امین طاهری 3- یداله محبی و عباس فروتن 5- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) و نعیم حسن زاده 7- محمد مرادی 8- سیدرضا چراغی 9- امیررضا امیری

نتایج دیدارهای فینال:
57 کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده 3- آرسن هاراتونیان (ارمنستان) 2
65 کیلوگرم: میثم نصیری، برنده 9- ابوالفضل حاجی پور 5
79 کیلوگرم: علی سوادکوهی، برنده 3-  امیرحسین کاووسی 3
97 کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده 12 – جواد نظری صفر
125 کیلوگرم: پرویز هادی، برنده 6- امین طاهری 4

نتایج دیدارهای رده بندی:
57 کیلوگرم:
میهران جابریان (ارمنستان)، برنده 10- عرفان جعفریان 9
مجید داستان، برنده 4 (ضربه فنی)- محمد کابلی 1
65 کیلوگرم:
خیراله قهرمانی، برنده – مهدی عشقی (شرکت نکرد)
امیرحسین مقصودی، برنده 6- امیرمحمد یزدانی 4

79 کیلوگرم:
بابک صفری، برنده 6- عباس یزدانی 6
حمیدرضا زرین پیکر، برنده 7- رضا ابراهیم نژاد 2

97 کیلوگرم:
دانیال شریعتی نیا، برنده – سجاد عزیزی (حاضر نشد)
علی شعبانی، برنده – اسماعیل نجاتیان (حاضر نشد)

125 کیلوگرم:
یداله محبی، برنده 10- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) صفر
عباس فروتن، برنده 6- نعیم حسن زاده 1

نتایج رقابت های مقدماتی:

57 کیلوگرم:
مقدماتی:
مجید داستان، برنده 7- نقی رضوان صفر
عرفان جعفریان، برنده 4- سیدعلی عظیمی 4
نادر حاج آقانیا، برنده - محسن ملکی (کشتی نگرفت)
آرسن هاروتونیان (ارمنستان) برنده 8- پوریا ترکمان صفر
محمد خدابخشی، برنده 8- رازمیک میساکیان (ارمنستان) 3
میران جابریان (ارمنستان)، برنده 2- ایمان زارعی صفر

یک چهارم نهایی:
مجید داستان، برنده – نادر حاج آقانیا (کشتی نگرفت)
عرفان جعفریان، برنده 6- محمد خدابخشی 6
علیرضا سرلک، برنده 6- محمد کابلی 2
آرسن هاراتونیان (ارمنستان)، برنده 12- میران جابریان صفر

نیمه نهایی:
علیرضا سرلک، برنده 3 - مجید داستان 2
آرسن هاروتونیان (ارمنستان)، برنده 10- عرفان جعفریان صفر

شانس مجدد:
میران جابریان (ارمنستان)، برنده 6- پوریا ترکمان صفر

65 کیلوگرم:
مقدماتی:
امیرحسین مقصودی، برنده 4 – مرتضی قیاسی 1
میثم نصیری، برنده 3- پیمان بیابانی 2
امیرمحمد یزدانی، برنده 5- ایمان صادقی صفر

یک چهارم نهایی:
ابوالفضل حاجی پور، برنده – مهدی عشقی (کشتی نگرفت)
امیرحسین مقصودی، برنده 2- مهران نصیری صفر
خیراله قهرمانی، برنده 5- وازگن توانیان (ارمنستان) صفر
میثم نصیری، برنده 14- امیرمحمد یزدانی 13

نیمه نهایی:
ابوالفضل حاجی پور، برنده 7 - خیراله قهرمانی 1
میثم نصیری، برنده 6 - امیرحسین مقصودی 5

شانس مجدد: امیرمحمد یزدانی، برنده – پیمان بیابانی (حاضر نشد)
رده بندی:
خیراله قهرمانی، برنده – مهدی عشقی (کشتی نگرفت)


79 کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا ابراهیم نژاد، برنده 12- آرمان آواگیان (ارمنستان) 8
امیرحسین کاووسی، برنده 6- امید حسن تبار 6

یک چهارم نهایی:
علی سوادکوهی، برنده 4 (ضربه فنی) – عباس یزدانی 3
حمیدرضا زرین پیکر، برنده 3- سجاد غلامی 3
امیرحسین کاووسی، برنده 6- رضا ابراهیم نژاد صفر
بابک صفری، برنده – هادی قدمی (وزن کشی نکرد)

نیمه نهایی:
علی سوادکوهی، برنده 7 - بابک صفری - صفر
امیرحسین کاووسی ، برنده 5 حمیدرضا زرین پیکر 3

شانس مجدد: رضا ابراهیم نژاد، برنده – امید حسن تبار (حاضر نشد)


97 کیلوگرم:
مقدماتی:
اسماعیل نجاتیان، برنده – رضا یزدانی (وزن کشی نکرد)

یک چهارم نهایی:
مجتبی گلیج، برنده 6- علی شعبانی 4
جواد نظری، برنده – سجاد عزیزی (کشتی نگرفت)
اسماعیل نجاتیان، برنده 9- احمدحسن مرادی صفر
دانیال شریعتی نیا، برنده – میثم عبدی (کشتی نگرفت)

نیمه نهایی:
جواد نظری، برنده 5 – دانیال شریعتی نیا 4
مجتبی گلیج، برنده 3- اسماعیل نجاتیان 1

رده بندی:
دانیال شریعتی نیا، برنده – سجاد عزیزی (کشتی نگرفت)

125 کیلوگرم:
مقدماتی:
نعیم حسن زاده، برنده – جاصبر صادق زاده (وزن کشی نکرد)
امین طاهری، برنده 3- سیدرضا چراغی صفر

یک چهارم نهایی:
عباس فروتن 4- محمد مرادی 2
یداله محبی، 5 (ضربه فنی) – امیررضا امیری 2
پرویز هادی، برنده 10- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) صفر
امین طاهری، برنده 9- نعیم حسن زاده 2

نیمه نهایی:
پرویز هادی، برنده 3 - یداله محبی
امین طاهری، برنده 3- عباس فروتن صفر

شانس مجدد: نعیم حسن زاده، برنده 1- سید رضا چراغی 1

/ روابط عمومی فدراسیون کشتی

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدها