اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کشتی جام تختی‌|‌ نفرات راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی ۵ وزن دوم مشخص شدند

کشتی جام تختی‌|‌ نفرات راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی ۵ وزن دوم مشخص شدند

نفرات راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی پنج وزن دوم چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی مشخص شدند.

مسابقات پنج وزن دوم این رقابت‌ها از صبح امروز (پنجشنبه) در شهر کرمانشاه برگزار شد که در پایان مسابقات صبح نفرات زیر به دیدار نیمه نهایی راه یافتند:

61 کیلوگرم:
حسن عبادی - میرعلی باوفا سادات
علی حاج‌آقانیا - نورگان الکساندروف (روسیه)

70 کیلوگرم:
محمدرضا سرگو - امیرحسین حسینی
آرمان آندراسیان (ارمنستان) – گئورگ مخیان (ارمنستان)

74 کیلوگرم:
محمد نخودی - مصطفی حسین‌خانی
جمال خدابنده‌لو - محمدصادق فیروزپور

86 کیلوگرم:
جلال زمان - حمیدرضا علی‌بخشی
احمد بذری - مهر مارکوسیان (ارمنستان)

92 کیلوگرم:
حسین شهبازی - عزت اله اکبری
محمدجواد ابراهیمی - ارشک محبی

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

61 کیلوگرم:
مقدماتی:
رازمیک پاپیکیان (ارمنستان)، برنده 9 - محمد ملکی 4

یکچهارم نهایی:
میرعلی باوفا سادات، برنده 13 - رازمیک پاپیکیان (ارمنستان) صفر
علی حاج آقانیا، برنده - هئورهی خاسای (اوکراین)، حاضر نشد
نورگان الکساندروف (روسیه)، برنده - داریوش حضرت‌قلی‌زاده، حاضر نشد
حسن عبادی، برنده 4 - محمد رمضان‌پور 3

70 کیلوگرم:
مقدماتی:
محمدرضا سرگو، برنده 8 - علی آقایی صفر
امیرحسین حسینی، برنده 4 - امیررضا اکبرزاده یک
مهدی یگانه جعفری، برنده 11 - یوسف کامرانی یک

یک چهارم نهایی:
امیرحسین حسینی، 10 (ضربه فنی) - مهدی یگانه جفری صفر
محمدرضا سرگو، برنده 4 - رضا مقتدر 2
گئورگ مخیان (ارمنستان)، برنده - سبحان یاری (حاضر نشد)
آرمان آندراسیان (ارمنستان)، برنده 4 - محمد زمانی 4

74 کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا افضلی، برنده 6 - حامد رشیدی صفر
محمد نخودی، برنده - بوریس ماکویف (اسلواکی) (حاضر نشد)
واروژان کاجوریان (برنده)، برنده - حمید الهیان (حاضر نشد)
مصطفی حسین‌خانی، برنده 8 - سعید داداشپور صفر

یک چهارم نهایی:
مصطفی حسین خانی، برنده 10 - واروژان کاجوریان (ارمنستان) 2
محمد نخودی، برنده 4 - رضا افضلی 2
جمال خدابنده لو، برنده 5 - هرایار علی خانیان (ارمنستان) 3
محمدصادق فیروزپور، برنده 3 - خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) یک

86 کیلوگرم:
مقدماتی:
جلال زمان، برنده 10 - مرصاد مرغزاری یک
هوانس مخیتاریان (ارمنستان)، برنده 4 (ضربه فنی) - محمدجواد پرنوری
گریگور گریگوریان (ارمنستان)، برنده - زین‌العابدین علی مرادی، حاضر نشد
حمیدرضا علی بخشی، برنده 9 - مهدی حاجیلوییان 2

یک چهارم نهایی:
حمیدرضا علی بخشی، برنده 10 - گریگور گریگوریان (ارمنستان) 8
جلال زمان، برنده 11 - هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 3
احمد بذری، برنده 10 - محمد مرادی صفر
مهر مارکوسیان (ارمنستان)، برنده - اکبر سبحانی، حاضر نشد

92 کیلوگرم:
مقدماتی:
محمدحسین میرباغبان، برنده 10 - مارزپت گالستیان (ارمنستان) 3
حسین شهبازی، برنده 3 - هوشنگ کاظمی صفر
عزت اله اکبری، برنده 10 - محمدحسین فیروزپور صفر

یک چهارم نهایی:
حسین شهبازی، برنده 3 - محمدحسین میرباغبان 2
عزت اله اکبری، برنده 6 - سینا غلامی 4
محمدجواد ابراهیمی، برنده 8 - حسین جلالی نژاد 2
ارشک محبی، برنده 7 - محمد علی تبار صفر/ روابط عمومی فدراسیون کشتی

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدها