اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

استراماچونی: صاحبخانه مرا بیرون کرد!/ مدیران استقلال به هواداران دروغ گفتند

استراماچونی: صاحبخانه مرا بیرون کرد!/ مدیران استقلال به هواداران دروغ گفتند

سرمربی ایتالیایی پیشین استقلال گفت: برای مربی جدید آبی ها که ظاهرا خیلی زودتر با آن توافق کرده بودند و من و هوادار را بازی دادند آرزوی موفقیت می کنم!

آندره آ استراماچونی که حدود ٣ هفته قبل ایران را به مقصد خانه اش در ایتالیا ترک کرد، بعد از اینکه باشگاه استقلال رسما قطع همکاری با او را اعلام کرد و فرهاد مجیدی نیز طی چند ساعت گذشته جانشین او شد، در گفت و گویی بار دیگر طرف ایرانی را مقصر ماجرای جدایی خود دانسته است.

* مشکل اصلی شما با استقلال چه بود؟

این روزها از زندگی لذت نبردم، درخواست بحقی از استقلال داشتم، یک کارگر هنگامی که بر سر کار میرود تلاش میکند و در نهایت حقوقش را میگیرد، من را کارگر بدانید، تلاش کردم، خانه ویرانه را به قصری باشکوه تبدیل کردم ولی پرداختی نداشتم، شما بودید چه میکردید؟

* شایعاتی مطرح شده بود مبنی بر اینکه شما پول را تمام و کمال دریافت کرده بودید، خب چرا به تیمتان بر نگشتید؟

باز هم مثال کارگر را برای شما بیان میکنم، من برای ساختمان (استقلال) زحمت کشیدم طبیعی است اگر پول من پرداخت شده بود هیچگاه به قصد جدایی استقلال را ترک نمیکردم. من از دروغ به شدت نفرت دارم، مدیران استقلال به هواداران راجع به من دروغ گفتند.

* مذاکراتی با ایجنت شما ظاهرا برقرار شده بود چرا به ایران برنگشتید؟

برگردم؟ وقتی صاحبخانه شما را از خانه اش بیرون میکند شما باز به آنجا بر میگردید؟ آنها من را نخواستند.

*مشکل شما بر سر چه موضوعی بود؟

واضح است، کوتاهی در پرداخت حقوق من و بازیکنانم، پرداخت وجه از حساب های ناشناس به حساب بنده در ترکیه، از همه مهم تر پخش کردن قرارداد من در رسانه ها که به شدت از این موضوع دلخور هستم.
بازگشتی به استقلال نخواهم داشت، برای مربی جدید آبی ها که ظاهرا خیلی زودتر با آن توافق کرده بودند و من و هوادار را بازی دادند هم آرزوی موفقیت میکنم./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

پاتوسی و مطهری در لیست فرهاد مجیدی برای حضور در استقلال

کپی