اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
مجید انصاری به «ایران آنلاین» خبر داد

پیامک‌های تهدیدآمیز مخالفان FATF به مجمع تشخیص هم رسید

پیامک‌های تهدیدآمیز مخالفان FATF به مجمع تشخیص هم رسید

پیامک های تهدید آمیز علیه تصویب لوایح مرتبط با FATF به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام هم رسید.

حجت الاسلام مجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با ایران آنلاین گفت که از شب گذشته حجم انبوهی از پیامک هایی را در مخالفت با تصویب لوایح مرتبط با FATF دریافت کرده است که محتوای بخشی از آنها تهدیدآمیز بوده و برخی هم با لحن دلسوزانه و به نام خانواده شهدا مدعی بوده‌اند که تصویب این لوایح خیانت به کشور و خون شهدا است.
 
به گفته انصاری 60 الی 70 درصد پیامک ها شبیه به هم و معلوم بود که از مرکز واحدی ارسال شده است. این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد از شب گذشته همچنین تماس هایی با وی انجام شده است که برخی از آنها تهدید آمیز و برخی هم درخواست تصویب نکردن لوایح بوده است.
 
به گفته انصاری برخی تماس گیرندگان خود را اعضای خانواده شهدا معرفی کردند و در پاسخ به من که می پرسیدم چقدر از لوایح و محتوای آنها اطلاع دارید، اذغان داشته اند که اشرافی نسبت به لوایح ندارند، اما شنیده اند یا به آنها گفته اند که تصویب این لوایح بر ضد منافع مردم و کشور است.

انصاری گفت البته در این تماس ها توضیح داده که ماجرا از این قرار نیست و لوایح مصوب دولت و مجلس است و حتما نمایندگان آنها در دولت و مجلس برخلاف منافع ملی و کشور اقدام نمی کنند.
انصاری ادامه داد که پیش از این محمد صدر عضو دیگری از مجمع تشخیص مصلحت هم برخی پیامک های تهدیدآمیز دریافت کرده بود. اما این پیامک ها برای وی از شب گذشته به شکل انبوه ارسال شده است.

 

کپی
نظرات
نظرات | 0 نظر

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.