اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

سه محصول جدید فولکس واگن ثبت شد

سه محصول جدید فولکس واگن ثبت شد

فولکس واگن با برنامه ریزی برای 34 محصول جدید در سال آینده، سالی شلوغ را پیش رو خواهد داشت. قبلا گفته شده بود که این موج مدل های جهانی جدید شامل کراس اوورها و شاسی بلندها خواهد بود. اکنون نام های ثبت شده جدید توسط این خودروساز این امر را تایید می کنند. بر اساس اخبار جدید، فولکس واگن سه نام جدید را در دفتر ثبت آلمان به ثبت رسانده است که شامل T-Sport، T-Go و T-Coupe است.

چنان چه قبلا گزارش شده بود، T-Sport کوچک ترین شاسی بلند مبتنی بر نسل جدید پولو بوده و محصولی با طول کم تر از 4 متر خواهد بود. این شاسی بلند کوچک اخیرا در حال تست دیده شده و گمان می رود به زودی در بازارهای جهانی رونمایی شود. ممکن است این خودرو در برخی بازارها با نام Nivus نیز عرضه شود.

فولکس واگن سه نام جدید را به ثبت رساند

از طرف دیگر، T-Go جدیدترین نام در این میان است. گمان می رود این نام برای نسخه تولیدی کانسپت Taigun استفاده شود که فولکس واگن در سال 2012 معرفی کرده بود. و یا شاید این نام به یک شاسی بلند کوچک دیگر اختصاص یابد. فعلا چیزی جز حدس و گمان در مورد این خودرو در دست نیست.

و در نهایت، پیش بینی در مورد T-Coupe سخت نیست. این مدل جدید می تواند همچون اطلس کراس اسپرت، نسخه ای کوپه- کراس اوور از یکی از شاسی بلندهای جدید این خودروساز باشد. گمان می رود این مدل نسخه ای کوپه- شاسی بلند از محبوب ترین شاسی بلند فولکس واگن یعنی T-Roc یا T-Cross باشد.

اکثر شاسی بلندها در این خط تولید جدید مبتنی بر پلتفرم مدولار MQB جدید خواهند بود./خبر خودرو

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر