اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا:

رزمایش مرکب ایران، روسیه و چین نشانه اقتدار نیروهای مسلح است

رزمایش مرکب ایران، روسیه و چین نشانه اقتدار نیروهای مسلح است

رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا با تاکید بر اینکه رزمایش اخیر مرکب دریایی نیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای روسیه و چین که از کشورهای قدرتمند دریایی جهان هستند، نشان از قدرت ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دارد، افزود: امروز عزت و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران زبانزد است.

به گزارش روابط عمومی ارتش، سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی صبح امروز در مراسم گرامیداشت نهم دی روز بصیرت و حماسه و تقدیر از دفاتر ارتباطات مردمی برتر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک روز پرستار و میلاد با سعادت حضرت زینب (س)، نهم دی ماه روز حماسه و بصیرت مردم ایران اسلامی در مقابله با دشمنان را روزی تاریخی و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: آنچه باعث پیروزی و دوام انقلاب اسلامی شده است، حضور قهرمانانه ملت بصیر ایران اسلامی در تمامی صحنه ها از جمله مقابله با فتنه فتنه گران بوده است.

رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: آنچه در فتنه اخیر نقشه شوم دشمنان را نقش بر آب کرد، حضور حماسی مردم و تدبیر رهبر معظم انقلاب بود و لازم است در همه صحنه ها از جمله انتخابات آینده همین حضور با بصیرت مردم ادامه داشته باشد.  

سردار شیرازی در ادامه سخنانش خدمت به کارکنان و همرزمان را بسیار مهم و آن را قدمی در تقویت توانمندی های ارتش و سایر نیروهای مسلح دانست و افزود: انقلاب ما، مردمی است و بنای اصلی آن بر مردم استوار است لذا تا وقتی مردم پای کار باشند از دشمن کاری
برنمی آید.

رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مبنای کار صحیح و درست را توجه به نیروی انسانی می دانند ، تصریح کرد: پیشرفت های حاصل شده در انقلاب اسلامی به مدد نیروی انسانی بوده است.

وی در ادامه به انتظارات و مطالبات رهبری در بحث نیروی انسانی از نیروهای مسلح پرداخت و گفت: فرمانده معظم کل قوا، توجه بیشتر به نیروی انسانی پایور و وظیفه، توجه کافی به پیشکسوتان و بازنشستگان نیروهای مسلح، ارائه آموزش کافی و لازم به کارکنان و توجه واقعی به بصیرت افزایی کارکنان را امری مهم در توانمند سازی نیروهای مسلح می دانند.

سردار شیرازی در ادامه سخنانش به اهمیت کار دفاتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: حفظ حرمت و تکریم ارباب رجوع، بالا بردن سرعت اقدام و رسیدگی به درخواست کارکنان، رصد دائم وضعیت و خواست کارکنان و اقدام بر اساس آن پیش از بوجود آمدن مشکل، آگاهی کامل از مشکلات کارکنان پیش از بیان آن توسط فرد؛ از وظایف دفاتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح است.

رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا به نقش روحانیون در ارتقای سطح روحیه و رفع مشکلات کارکنان نیز اشاره کرد و گفت: الحمدلله امروز در سطح نیروهای مسلح وضعیت خوب و مطلوبی برقرار است و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در اجرای اوامر رهبر معظم انقلاب در این زمینه جزو سازمان های برتر است.

سردار سرتیپ شیرازی با بیان اینکه رزمایش اخیر مرکب دریایی نیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای روسیه و چین که از کشورهای قدرتمند دریایی جهان هستند، نشان از قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دارد، افزود: امروز ارتش ما توانمندی های خود را به خوبی نشان داده و پیشرفت ارتش کاملاً محسوس و مورد رضایت فرمانده معظم کل قوا است که این رضایت معظم‌له نتیجه عملکرد موثر ارتش در زمینه های مختلف است.

سردار سرتیپ شیرازی در پایان توجه به گنجینه دفاع مقدس را یکی دیگر از مطالبات رهبر معظم انقلاب دانست که لازم است به آن توجه کافی و لازم بشود.

در این مراسم از سامانه بشیر (ارتباطات برخط (آنلاین) دفاتر ارتباطات مردمی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران) رونمایی شد و کارکنان نمونه و برتر ارتباطات مردمی این سازمان و ادارات و یکان های تابعه معرفی و با اهدای لوح از آنها تقدیر شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.