اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

قیمت قبر در تبریز از 400 هزار تومان تا 8 میلیون تومان

قیمت قبر در تبریز از 400 هزار تومان تا 8 میلیون تومان

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز با بیان اینکه براساس مصوبات، قیمت قبور وادی رحمت از حداقل چهار میلیون ریال تا هشتاد میلیون ریال در نوسان است، گفت: قیمت قبور پیش فروش بر اساس جدول اعلام نرخ تعرفه خدمات، بیشتر از رقم‌های فوق بوده و قیمت هر بلوک 35 متری از مقبره‌های خانوادگی نیز ۸۰۰ میلیون ریال اعلام شده است.

احد فلاحی با بیان این‌که قبور وادی رحمت بر اساس دفترچه تعرفه عوارض محلی و فهرست بهای خدمات شهرداری تبریز شورای شهر قیمت گذاری می‌شود، اظهار کرد: با توجه به این‌که امکان خرید و فروش قبور در تبریز وجود ندارد، صاحبان قبور پیش خرید شده فقط در صورت هبه شورای شهر می‌توانند قبرهای خریداری شده را به افراد نسبی و سببی خویش انتقال دهند.

وی با بیان اینکه خدمات این سازمان برای خانواده‌های معظم شهدا رایگان است، ادامه داد: بر اساس مصوبات، برخی از بلوک‌های وادی رحمت برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و نیز افراد اهداکننده عضو، به صورت رایگان واگذار می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه انتخاب و واگذاری قبور در بلوک‌های مختلف توسط سیستم انجام شده و بین تمام اقشار توزیع می‌شود، تشریح کرد: در واگذاری قبور در بلوک‌های مختلف، هیچ تبعیض بینی اقشار مختلف وجود ندارد.

فلاحی از برنامه این سازمان برای هوشمندسازی و دسترسی آسان شهروندان به خدمات آرامستان‌های شهرداری تبریز خبر داد و افزود: بر این اساس، سایت و اپلیکیشن ویژه‌ای با امکان ارائه خدمات به صورت آنلاین و بدون حضور شهروندان در محل راه اندازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز در خاتمه تاکید کرد: تمام فعالیت‌های انجام شده در مجموعه سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز شفاف و بر اساس مصوبات قانونی است./ ایسنا

بیشتر بخوانید:

فروش قبر با مرده

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار