اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

حامد بهداد از حسرتش در اکران «جهان با من برقص» برای نابینایان گفت

حامد بهداد از حسرتش در اکران  «جهان با من برقص» برای نابینایان گفت

فیلم سینمایی «جهان با من برقص» به کارگردانی سروش صحت با همکاری گروه سوینا ویژه نابینایان در سینما چارسو برگزار شد.

در این مراسم که اولین نمایش عمومی «جهان با من برقص» بود، سروش صحت، حامد بهداد، نرگس آبیار، لاله اسکندری، رامین صدیقی، فرشاد آذرنیا، علیرضا ثانی‌فر و حسن مصطفوی حضور داشتند.

نرگس آبیار پیش از آغاز نمایش فیلم اظهار داشت: برای اولین بار است در این برنامه حضور دارم که باعث خوشحالی و افتخار من است. امیدوارم که این اتفاق برای یکی از فیلم‌های من نیز بیفتد و در سوینا اکران شود.

آبیار با اعلام خبر تجهیز سالن شماره یک پردیس سینمایی چارسو برای نابینایان توسط سوینا، گفت: برای اولین بار سوینا با همکاری جمعی از علاقمندان و همراهان موفق شد سالن شماره یک پردیس سینمایی چارسو را به دستگاه فرستنده و هدست ویژه نابینایان مجهز کند. به این ترتیب از چهارشنبه ۴ دی‌ماه نابینایان هم می‌توانند با خرید بلیت به تماشای فیلم سینمایی «جهان با من برقص» در این سالن بنشینند. فیلم‌های بعدی نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد. سوینا امیدوار است با همراهی سینماداران برای تجهیز سالن‌ها و یاری هنرمندان در توضیح‌دار کردن فیلم‌ها تمامی سینماهای کشور به زودی از این امکان بهره‌مند شده و سینمای ایران برای نابینایان گرامی دسترس‌پذیر شود.

همچنین سروش صحت نیز در این مراسم بیان کرد: هر چقدر بگویم که از کنار شما بودن خوشحال هستم، کم گفتم. برای من، فیلم «جهان با من برقص» و تیم سازنده‌اش افتخار بزرگی است که اولین اکران عمومی ما برای خانواده سوینا است. خیلی خوشحالم و فکر می‌کنم این خوشحالی برای من، این فیلم و تیم سازنده آن تا ابد باقی می‌ماند.

در ادامه حامد بهداد که فیلم جهان با من برقص را به‌طور زنده، توضیح‌دار کرد، گفت: خوشحالم که اینجا و در کنار شما هستم. یک حسرت کوچک دارم که جبرانش می‌کنم. دلم می‌خواهد در آینده نزدیک با یکی از فیلم‌هایی که خودم بازی کردم، اینجا بیایم.


لاله اسکندری نیز در این مراسم گفت: خوشحالم که با مجموعه سوینا در کنار شما هستم و تولدم را در آستانه شب یلدا کنار شما جشن می‌گیرم.

«جهان با من برقص» نخستین فیلم سینمایی سروش صحت کارگردان، فیلمنامه‌نویس و بازیگر ایرانی در مقام کارگردان است که در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دوستان جهانگیر برای آخرین تولد او دور هم جمع شده اند.

این فیلم قرار بود از چهارشنبه این هفته اکران شود اما به دلیل آنکه فیلم منطقه پرواز ممنوع کف فروش را حفظ کرده بود زمان اکرانش به تعویق افتاد .

جهان با من برقص برای اولین بار در جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش در آمد و سیمرغ بهترین کارگردانی را گرفت ./مهر 


 

کپی