اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

ثبت 20 فقره سرقت در کارنامه سیاه سارق حرفه ای

ثبت 20 فقره سرقت در کارنامه سیاه سارق حرفه ای

سارق حرفه ای پس از دستگیری در جریان بازجویی به 20 فقره سرقت اعتراف کرد .

سرهنگ"جواد تقوی" رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل گفت :به دنبال وقوع چند فقره سرقت خودروی پراید خصوصا" خودروهای مدل پایین در شهرستان اردبیل و رهاسازی خودرو ها پس از سرقت قطعات و لوازم داخلی آن، بررسی موضوع با تشکیل تیم های عملیاتی در دستور کار کارآگاهان تیم سوم اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

---

وی افزود:با انجام بررسی های تخصصی و تحقیقات میدانی از محل وقوع سرقت ها، سارق 33 ساله که از سارقان حرفه ای و سابقه دار است؛ شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل با اشاره به کشف تعدادی لوازم و قطعات خودروهای مسروقه از مخفیگاه سارق گفت: سارق دستگیر شده در بازجویی های پلیسی و در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی لب به سخن گشوده و به ارتکاب 20 فقره سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ "تقوی" با بیان اینکه خودرو های مورد هدف سارق عمدتا" فاقد دزدگیر و تجهیزات ایمنی بازدارنده سرقت بوده و در محل های خلوت پارک شده بودند؛ خاطر نشان کرد: رانندگان به هشدار های انتظامی و آموزش های همگانی پلیس در حوزه پیشگیری از سرقت خودرو توجه ویژه داشته باشند.#پلیس

 بیشتر بخوانید /


 

کپی