اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

تکذیب «تن‌فروشی برای یک ساندویچ فلافل»

تکذیب «تن‌فروشی برای یک ساندویچ فلافل»

«تن‌فروشی برای یک ساندویچ فلافل» از سوی خبرگزاری منتشر کننده این گزارش تکذیب شد.

در حالی که روز گذشته گزارش جنجالی خبرگزاری رکنا در مورد یک زن بی‌خانمان که ثریا نامیده شده بود و برای رفع گرسنگی در اطراف حرم‌ امام‌خمینی و بهشت‌زهرا ناچار شد در یک قبر خالی به خواسته ۳ مرد تن بدهد، بارها و بارها در رسانه‌های داخلی و خارجی باز نشر شد،‌ امروز این گزارش از سوی همین خبرگزاری تکذیب شد.

در همین خصوص خبرگزاری رکنا اعلام کرد: گزارشی مبنی بر مشکلات زنان و مردان بی خانمان در سایت رکنا انتشار یافت که در آن اشاره به اقدام شوم با یک زن در حاشیه بهشت زهرا شده بود بنا به اطلاعات اشتباه که به خبرنگار ما ارایه شده بود با واقعیت ماجرا تفاوت بسیاری داشت و بدینوسیله این گزارش و محتویات آن تکذیب می شود.

در این گزارش آمده بود: «زن جوانی به نام ثریا گفته بود که اینجا در روزهای خاصی غذا پخش می‌شود. همیشگی نیست... شاید باورتان نشود اما چند وقت پیش بعد از دو روز دل ضعفه و گرسنگی مجبور شدم تن به خواسته 3 مرد بدهم. اصلا شده که دو روز دل‌ضعفه داشته باشی و خودت را فقط با آب سیر کنی؟ هیچ وقت فکر نمی‌کردم برای یک ساندویچ فلافل شب تاریک داخل قبرها تن به خواسته‌های شوم سه مرد بدهم. اینجا که باشی آدم‌های عجیب و غریب زیاد می‌بینی بعضی‌ مردها در قبرها هم به خواسته‌هایشان می‌رسند. »/ ایران‌آنلاین

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.