اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
امروز انجام شد؛

دیدار صمیمانه واعظی با ایرانیان مقیم مالزی

دیدار صمیمانه واعظی با ایرانیان مقیم مالزی

رئیس دفتر رییس جمهور در پی دستور رئیس جمهور برای جمع بندی مشکلات ایرانیان مقیم مالزی و حل مشکلات آنان، بلافاصله در نشست دانشجویان، اساتید و فعالان اقتصادی مقیم مالزی حضور یافت و با آنان با هدف رسیدن به راهکاری برای حل مشکلاتشان گفت و گو و تبادل نظر کرد.

در دیدار صمیمی ایرانیان مقیم مالزی با رئیس جمهور که روز چهارشنبه در کوالالامپور برگزار شد، سه نفر به نمایندگی از اساتید دانشگاهی، دانشجویان و بازرگانان و فعالان اقتصادی ایرانی طی سخنانی به بیان‌ مشکلات و‌ مسایل خود پرداخته و خواستار حل انها شدند که دکتر روحانی در پاسخ از وزیر امور خارجه و رییس دفتر خود خواست موضوعات مطروحه را بررسی و برای رفع انها اقدامات لازم را انجام دهند.

بلافاصله پس از پایان این دیدار، محمود واعظی با حضور در جمع ایرانیان و شنیدن مطالب مطرح شده، برای رفع این مشکلات قول مساعد داد و‌ تاکید کرد که اقدامات لازم در اسرع وقت انجام خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رییس‌جمهوری، محمود واعظی که به همراه رییس جمهوری به مالزی سفر کرده است روز چهارشنبه در پی دستور حسن روحانی رییس جمهوری برای جمع بندی مشکلات ایرانیان مقیم مالزی و حل مشکلات آنان، بلافاصله در نشست دانشجویان، اساتید و فعالان اقتصادی مقیم مالزی حضور یافت و با آنان با هدف رسیدن به راهکاری برای حل مشکلات آن گفت‌و ‌و و تبادل نظر کرد.

در دیدار صمیمی ایرانیان مقیم مالزی با رییس جمهوری که روز چهارشنبه در کوالالامپور برگزار شد، سه نفر به نمایندگی از اساتید دانشگاهی، دانشجویان و بازرگانان و فعالان اقتصادی ایرانی طی سخنانی به بیان‌ مشکلات و مسایل خود پرداخته و خواستار حل آن شدند که دکتر روحانی در پاسخ از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و محمود واعظی رییس دفتر خود خواست موضوعات مطروحه را بررسی و برای رفع آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

بلافاصله پس از پایان این دیدار، محمود واعظی با حضور در جمع ایرانیان و شنیدن مطالب مطرح شده، برای رفع این مشکلات قول مساعد داد وتاکید کرد که اقدامات لازم در اسرع وقت انجام خواهد گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری به دعوت «ماهاتیر محمد» نخست وزیر مالزی برای شرکت در اجلاس سران کوالالامپور ۲۰۱۹ در صدر یک هیات بلندپایه سیاسی و اقتصادی به مالزی سفر کرده و قرار است روز جمعه نیز عازم ژاپن شود تا با «آبه شینزو» نخست وزیر این کشور درباره توسعه روابط دوجانبه تهران – توکیو دیدار و گفت‌وگو کند.

کپی