اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

برکناری قراخانلو از آکادمی ملی المپیک/ خزانه‌دار از خزانه‌داری کل می‌آید

برکناری قراخانلو از آکادمی ملی المپیک/ خزانه‌دار از خزانه‌داری کل می‌آید

پس از ماه‌ها بحث و بررسی درباره تغییر رییس آکادمی ملی المپیک، سرانجام با فشار دستگاه‌های نظارتی "رضا قراخانلو" مجبور به ترک آکادمی ملی المپیک شده است.

با توجه به فشار دستگاه‌های نظارتی درباره حضور رضا قراخانلو در آکادمی ملی المپیک و ایرادهای قانونی مطرح شده در این باره، او مجبور به ترک ریاست آکادمی ملی المپیک شده است و به زودی جانشین او معرفی خواهد شد.

این اتفاق پس از ماه‌ها مکاتبه کمیته ملی المپیک با نهادهای نظارتی رخ داده است. قراخانلو عضو تمام وقت دانشگاه است و از این رو کمیته ملی المپیک ملزم به رعایت الزامات قانونی در این باره شده است.

خبرگزاری ایسنا مطلع شده که قراخانلو پس از خروج از آکادمی ملی المپیک به عنوان مشاور در کمیته ملی المپیک فعالیت خواهد کرد.

شمس‌الدین تقوی رییس مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک به عنوان سرپرست جدید آکادمی ملی المپیک در روزهای آینده منصوب می‌شود.

هم‌چنین با توجه به اینکه پست خزانه داری کمیته ملی المپیک بلاتکلیف است، کمیته ملی المپیک با خزانه داری کل به توافق رسیده تا فعلا سرپرستی برای پست خزانه داری کمتیه ملی المپیک از سوی خزانه داری کل معرفی شود و بعدا با مذاکره با خزانه داری کل، فرد نهایی برای پست خزانه داری کمیته ملی المپیک انتخاب شود.

به زودی حکم سرپرست خزانه‌داری کمتیه ملی المپیک نیز صادر خواهد شد./ ایسنا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار