اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

منصوریان: درد و دل‌هایم را نمی‌گویم

منصوریان: درد و دل‌هایم را نمی‌گویم

سرمربی ذوب آهن گفت: فردا بازی سختی خواهد بود برای دو تا تیم، تیم مجید جلالی برای بردن می‌آید و امیدوارم بازی تاکتیکی خوبی داشته باشیم.

علیرضا منصوریان امروز در نشست خبری پیش از بازی مقابل گل‌گهر اظهار داشت: خوشحالم در سیرجان هستیم و فردا قطع به بقین بازی سختی خواهد بود برای ما و سیرجان نسبت به توقعی که از تیممان داشتیم و بازی‌ها و عملکرد فنی و موقعیت تیمی بازی مالکانه داخل زمین شاید به اندازه‌ای که مد نظر ما بود، نرسیدیم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن عنوان کرد: گل‌گهر با توجه به امکانات مالی می‌تواند یکی از قطب‌های خوب فوتبال کشور در یک پروسه پنج‌ساله در کشور باشد و ما نگاه ویژه‌ای به این تیم داریم و اگر زودتر این تیم در لیگ بود شاید موقعیت بهتری داشت.
وی افزود: فردا بازی سختی خواهد بود برای دو تا تیم، تیم مجید جلالی برای بردن می‌آید و امیدوارم بازی تاکتیکی خوبی داشته باشیم.
منصوریان بیان کرد: گل‌گهر می‌تواند برای نیم فصل بعدی بازیکنان خیلی خوب داخلی و خارجی بخرد، برای تیم‌های دیگر امکانپذیر نیست. قطع به یقین با آمدن آقای جلالی این تیم خیلی خوش‌شانس است. تیم باید از  بهترین منابع این شهر استفاده کند ما هنوز گیر کردیم که از داشته‌های خود استفاده کنیم یا نکنیم.
وی گفت: فارغ از نتیجه فردا امیدوارم ما برنده بازی باشیم اما این تیم نیم‌فصل دوم با تفکرات و تاکتیک جلالی و تقویت و خرید و با بنیه مالی که دارد می‌تواند در لیگ بماند امیدوارم در سال‌های آینده طوری باشد که تیم پروازی هم نباشد و در شهر خودش تمرین کند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اظهار کرد: امسال سعی کردیم ریشه‌یابی کنیم، افت روحی جام باشگاه‌های آسیا به تیم آسیب زد یک ماهی وقت گذاشتیم و این نقیصه باید رفع شود و تیم‌ها می‌توانند از شروع لیگ نتایج خوبی بگیرند و این یک نقیصه است که در چند هفته اول تیم‌ها نتایج خوبی نمی‌گیرند.
منصوریان افزود: قطعا تیم ما در نیم‌فصل دوم به شرایط ایده‌آل بر می‌گردد قطعا به بی‌دقتی بچه‌ها بر می‌گردد و آسیبی که در جام باشگاه‌ها دیدم، چهار سال تمرکز کردیم روی این سیستم سعی کردیم، باید اشتباهات را درست کنیم تا تماشاگر لذت ببرد، امروز در فوتبال جزئیات را اگر رعایت کنید برنده می‌شود و به بازی مالکانه بازی حرفه‌ای را باید اضافه کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در نیم‌فصل کاملا عیب و ایرادات بازی‌ها را رفع می‌کنیم این سیستمی است که تیم ملی هم می‌تواند داشته باشد، سیستم خوبی است من دوست دارم اما بعضی‌ها نمی‌پسندند.
منصوریان گفت: تمام‌قد از بازی فردا دفاع می‌کنم و سعی می‌کنیم یک بازی خیلی خوبی داشته باشیم، از معدود بازیکنانی هستم که درد و دل‌های خودم را نگفتم و نخواهم گفت و من امانت‌دار ذوب آهن هستم و به بازی فردا فکر می‌کنم.


 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدها