اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

محکومیت پسر چوپان به خاطر ربودن دختر اینستاگرامی

محکومیت پسر چوپان به خاطر ربودن دختر اینستاگرامی

پسر چوپان که دختر معروف اینستاگرامی را ربوده بود با حکم قضات به 198 ضربه شلاق، 2 سال تبعید و انجام خدمات شهرداری محکوم شد.

این دختر جوان فروردین سال‌جاری به مأموران پلیس گزارش داد از سوی جوانی ربوده‌ شده است. او گفت: من چند صفحه تبلیغاتی پر مخاطب در اینستاگرام دارم.

---

بیشتر اوقات هم در سفرهای خارجی هستم. چند‌ وقت قبل جوانی به من پیام داد و گفت برای یک کار تبلیغاتی می‌خواهد با من کار کند و درخواست همکاری داد. او به من گفت یک شرکت بزرگ لبنیات دارد. عکسی هم در صفحه‌اش کنار یک ماشین بسیار گران‌قیمت گذاشته ‌بود. ما با هم قرار گذاشتیم تا حضوری درباره مسائل کاری صحبت کنیم و با هم قرارداد ببندیم. او من را به مهرشهر کرج دعوت کرد. وقتی که به آدرسی که گفته‌ بود رفتم، متوجه شدم او یک چوپان است و حدود ۵۰ تا ۷۰ گوسفند دارد؛ جایی که به‌عنوان شرکت به من معرفی کرد نیز درواقع آغل گوسفندان بود. می‌گفت برایش تبلیغ کنم اما من که بشدت ناراحت شده بودم گفتم نمی توانم برایش کاری انجام دهم. بعد می‌خواستم به تهران برگردم که پیشنهاد داد من را برساند؛ قبول کردم. در راه یکدفعه متوجه شدم او از اتوبان کرج منحرف شد و به‌ سمت آزادگان رفت، خیلی ترسیدم. به مرد جوان گفتم توقف کند، قبول نکرد. درهای ماشین قفل بود و من هم نمی‌توانستم کاری کنم.
این دختر ادامه داد: شیشه پنجره را پایین کشیدم و سعی کردم خودم را از داخل آن به بیرون پرت کنم. مرد جوان به ‌سمت من حمله کرد و موهایم را کشید. او لباس‌هایم را پاره و دستم را زخمی کرد، اما من همچنان به تلاشم ادامه دادم و خودم را به بیرون پرت کردم.
با دستگیری متهم وی در دادگاه کیفری محاکمه شد و این پسر از سوی قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری به  198 ضربه شلاق و 2 سال تبعید محکوم شد. همچنین قرار شد وی در طول ایام هفته زیر نظر شهرداری شهرستان محل تبعیدش به انجام کارهای خدماتی مشغول شود.‌

 بیشتر بخوانید/ربودن مرد ثروتمند برای تصاحب خان 6 میلیاردی

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.