اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
دبیر انجمن جراحی ناحیه فک و صورت:

تعرفه دستمزد پزشکان متناسب با تورم نیست

تعرفه دستمزد پزشکان متناسب با تورم نیست

دبیر انجمن جراحی ناحیه فک و صورت گفت:فه دستمزد پزشکان متناسب با تورم نیست و علی‌رغم نوسانات قیمت‌ها به نوعی دستمزد پزشکان افزایش محسوسی نداشته است.

 
به گزارش ایران آنلاین، دکتر بهزاد رهسپار رئیس انجمن جراحی  دهان، فک و صورت اظهار کرد: امروزه عفونت دندان احتمال دارد به چشم آسیب وارد کند و مشکلات گوارشی در افراد بروز پیدا کند. امروزه بسیاری از افراد به دنبال زیبایی صورت هستند که باید بگویم سلامتی ناحیه فک و صورت نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.
 
او ادامه داد: دندان‌پزشکی و به خصوص رشته جراحی فک و صورت یکی از مهم‌ترین گروه‌ها برای پیشگیری از بروز سرطان دهان است و این بیماری بدون درد بوده و دندان پزشکان با نمونه‌برداری می‌توانند از بروز بیماری‌های مختلف مانند سرطان دهان در افراد پیشگیری کنند.
 
رهسپار گفت: من معتقدم که ناحیه صورت فقط زیبایی نیست بلکه باید درمان بیماران به خوبی انجام شود.
 
رئیس انجمن جراحی فک، دهان و صورت افزود: سالیانه ۳۰ هزار نفر به دلیل تصادفات فوت می‌کنند و۳ تا ۴برابر به دلیل سوانح ترافیکی دچار معلولیت می‌شوند. متأسفانه باید بگویم که تصادفات باعث خورد شدن استخوان‌ها شده و در حدود ۸۰ درصد از بیماران به دلیل خرد شدن استخوان‌ها و سوانح ترومایی به جریان ناحیه فک و صورت مراجعه می‌کنند.
 
او گفت: امروزه برخی از جراحی‌های ارزان قیمت به ضرر بیمار تمام می‌شود و همه جامعه پزشکی ذیربط باید برای بهبود درمان بیماران همکاری و تعامل بیشتری داشته باشد.
 
در ادامه مراسم امیر کبیری دبیر انجمن جراحی ناحیه فک و صورت گفت: رشته جراحی فک و صورت نقطه عطف پزشکی و دندان‌پزشکی محسوب می‌شود و امروزه با شرایط جدیدی روبرو هستیم. 
 
کبیری افزود: تعرفه دستمزد پزشکان متناسب با تورم نیست و علی‌رغم نوسانات قیمت‌ها به نوعی دستمزد پزشکان افزایش محسوسی نداشته است.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدها