قیمت فیش حج 98

اجتماعی /
شناسه خبر: 521159

اگر می‌خواهید سال 99 به زیارت خانه خدا بروید و این امکان را دارید که با خرید فیش حج نوبت خود را جلوتر بیندازید، در این مطلب از قیمت فیش حج 98 بیشتر گفته ایم.

سفر حج از آن دست سفرهای زیارتی است که خیلی ها سال های سال در انتظارش می‌مانند و گاهی به دلیل همین انتظار طولانی متاسفانه دیگر فرصتی برای انجام مناسک حج برایشان باقی نمی ماند و مجبور می شوند فیش حج خود را بفروشند.

سال های قبل ارزان تر می‌شد به زیارت خانه خدا رفت و با توجه به امکان ثبت نام حج عمره می‌توانستیم با هزینه مناسبی به مکه و مدینه برویم. اما با انجام نشدن ثبت نام جدید، توقف حج عمره و افزایش قیمت ارز باعث شده تا هزینه ها خیلی افزایش پیدا کند.

همین مسئله بازاری برای خرید و فروش فیش حج به وجود آورده و خیلی ها سال هاست در این زمینه فعالیت می‌کنند و منبع درآمدشان از این طریق بوده است. ولی دقت کنید در بین این افراد، سودجویان هم فعالیت می‌کنند و برای خرید و فروش فیش حج باید به دفاتر کارگزاران رسمی سازمان حج و زیارت مراجعه کنید.

چون فعلا سفر حج عمره متوقف شده و تنها حج واجب انجام می‌شود طبیعتا باید انتظار قیمت های بالا را داشته باشید. مخصوصا اینکه سال به سال قیمت فیش حج نیز افزایش پیدا می کند و این مسئله شامل قیمت فیش حج 1398 هم می‌شود.

اگر به فکر خرید فیش حج 98 هستید و میتوانید از قیمت ها باخبر شوید باید بگوییم بسیاری از افراد و موسسات هستند که در این زمینه فعالیت می‌کنند و برای خرید و فروش فیش حج 98 می توانید سراغ آنها بروید. اما باید حواستان باشد که قانونی باشند و اسیر کلاهبرداری نشوید.

امکان خرید فیش حج تمتع و حج عمره از همه جای ایران وجود دارد و هر کسی می تواند فیش خودش را بفروشد و هر کسی هم در هر جای ایران می تواند خریدار باشد. قیمت خرید و فروش فیش حج 98 بسته به اولویت ها و سال ثبت نام متفاوت است. البته قیمت ثابتی هم وجود ندارد و بسته به شهر، اولویت و نوع سفر و کیفیت آن، قیمت ها متفاوت است.

قیمت فیش حج 98 از 15 میلیون تا 40 میلیون تومان متغیر است و بهتر است اول در استان خودتان جستجو کنید و سپس اگر نتوانستید فیش مناسب با قیمت خوب پیدا کنید سراغ شهرهای دیگر بروید.

این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت خرید و فروش فیش حج همیشه در نوسان بوده است و قیمت فیش حج 98 نیز به همین صورت است. ممکن است یک نفر فیش حج خودش را 15 میلیون تومان و نفر دیگر 35 میلیون تومان بفروشند. اولویت و کیفیت سفر شامل پرواز، هتل و دیگر خدمات از جمله مواردی است که روی قیمت فیش حج 98 موثر است.

اگر دنبال این هستید که سال 99 در سرزمین وحی باشید، بهتر است بعد از بررسی قیمت فیش حج 98 تصمیم خودتان را قطعی کنید تا برای انجام مراحی قانونی و احتمالا برطرف کردن نواقص فرصت کافی داشته باشید.

 

منبع : آگهی های فروش فیش حج سایت شیپور

 

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.