اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

اهدای تندیس شهید جهان‌آرا به نرگس کلباسی با حضور پرویز پرستویی

اهدای تندیس شهید جهان‌آرا به نرگس کلباسی با حضور پرویز پرستویی

تندیس نمادین شهید جهان‌آرا با حضور پرویز پرستویی و رزمندگان دفاع مقدس به نرگس کلباسی اهدا شد.

گروهی از رزمندگان دوران دفاع مقدس به همت حبیب احمدزاده و همراهی پرویز پرستویی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران؛ تندیس نمادین شهید جهان‌آرا را به نرگس کلباسی اهدا کردند.

"مکی یازع" جانباز و رزمنده آبادانی، "محمدرضا تقی‌پور" رزمنده و جانباز و مدیر موزه صلح تهران، "سیدصالح موسوی" رزمنده و جانباز قهرمان روزهای اول جنگ در خرمشهر و همسرش "بتول کازرونی" از امدادگران داوطلب روزهای اولیه خونین شهر در این مراسم حضور داشتند.

در این مراسم پرویز پرستویی و محمدرضا تقی‌پور از زحمات نرگس کلباسی برای ساخت و همکاری در تجهیز بیش از صد منزل در منطقه زلزده سرپل ذهاب بدون هیچ چشمداشت و پاداشی تشکر کردند.

"بتول کازرونی" همسر سیدصالح موسوی نیز با اهدای تندیس نمادین شهید جهان‌آرا به نرگس کلباسی گفت: جهان‌آرا فرمانده ما نبود بلکه محبوب و پدر تمام رزمندگان خرمشهری بود. او بود که در آن شب‌های تلخ اول جنگ خرمشهر و خیانت امثال بنی‌صدر با درد هر رزمنده می‌گریست. کار امروز شما را کمتر از کار بچه‌های مدافع خرمشهر در اوایل جنگ نمی‌دانیم که دست بر جای درستی گذاشته‌اید و آن هم آبادانی و شاد کردن دل‌های مردم بینوا در نقاط محروم است./ایلنا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.