شلیک دقیق پلیس سارق حرفه ای خودرو را متوقف کرد

حوادث /
شناسه خبر: 520823

عملیات تعقیب و گریز پلیسی در پایتخت منجر به تیراندازی و دستگیری سارق حرفه ای خودرو شد.

به گزارش خبرنگار ایران انلاین ، ساعت ۳:۱۵ دقیقه بامداد مورخه یازدهم اذرماه اکیپی از کارآگاهان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده بزرگراه امام علی (ع) به سمت شمال به یک دستگاه خودروی سواری پراید که در حال حرکت بود مظنون شدند.  پس از بررسی و استعلام از مرکز فرماندهی پلیس آگاهی مشخص شد خودرو مذکور دارای سابقه سرقت از شهرستان شهریار در پنجم اذرماه بوده است.

---
---

کارآگاهان بلافاصله به راننده خودروی پراید دستور توقف دادند اما راننده خودرو با مشاهد واحد گشت پا بر پدال گاز گذاشته و اقدام به فرار کرد. با شروع عملیات تعقیب و گریز، واحد گشت با استفاده از علائم هشدار و آژیر مجدداً به راننده خودروی سرقتی دستور ایست داده اما راننده بدون هیچ گونه توجهی به فرار خود ادامه داد.
خودروی سرقتی با عبور از کوچه‌ها و خیابان‌های فرعی وارد خیابان دماوند به سمت میدان امام حسین شده ودر نهایت افسر اکیپ به جهت حفظ جان و مال شهروندان و جلوگیری از آسیب رساندن به خودرو‌های عبوری با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک ۳ تیر هوایی کرد.
ولی راننده خودرو مسروقه بی توجه به اخطار پلیس همچنان به فرار خود ادامه داد.در این میان  افسراکیپ جهت متوقف کردن خودرو اقدام به شلیک ۳ تیر دیگر به سمت لاستیک خودروی پراید کرد که منجر به پنچر شدن لاستیک جلو و عقب خودروی مسروقه شد و  سارق به هویت "فرزین ۳۵ ساله" دستگیر و به  مقر پلیس منتقل شد.

کارآگاهان در بررسی سوابق کیفری سارق پی بردند، وی دارای سوابق متعدد سرقت خودرو است.  بدین ترتیب پرونده به همراه متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی و کشف سایر جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی گرفت.
 
 
 
 
 
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.