اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

معاون وزیر ورزش: انتخاب های نامنصفانه ذره ای از ارزش‌های بیرانوند کم نمی کند

معاون وزیر ورزش: انتخاب های نامنصفانه ذره ای از ارزش‌های بیرانوند کم نمی کند

معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: نمایش خیره کننده بیرانوند در جام جهانی تحسین کارشناسان جهانی را بدنبال داشت ولی متاسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا چشم خود را بر روی واقعیت بست!

عبدالحمید احمدی درباره انتخاب مرد سال فوتبال آسیا گفت: علیرضا بیرانوند دروازه‌بانی در کلاس جهانی است و همگان دیدند نمایش خیره کننده و ارزشمند بیرانوند در جام جهانی ٢٠١٨ روسیه تحسین کارشناسان جهانی را بدنبال داشت ولی کنفدراسیون فوتبال آسیا او را ندید!

وی گفت : سال ۲۰۱۸ باید قطعا بیرانوند مرد سال فوتبال آسیا می شد و مانند امسال لابی های ناجوانمردانه و مغایر با روح ورزش از سوی  برخی کشورهای عربی و انتخاب های جهت دار اف ای سی به راحتی حق فوتبال ایران را در چنین موقعیت هایی تضییع می‌کند.

احمدی افزود: حضور علیرضا بیرانوند در جمع سه بازیکن برتر آسیا مایه مباهات فوتبال ایران و هواداران پرشمار ورزش و فوتبال ملی است و قطعا این انتخاب های نامنصفانه ذره ای از ارزش‌های او کم نمی کند و همچنان بهترین دروازه بان آسیاست

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان تصریح کرد: حمایت از چهره های ورزشی و قهرمانان ورزشی مسئولیت و رسالت وزارت ورزش و جوانان است و برای حفظ شان و منزلت آنها هر گونه پیگیری و حمایت لازم انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

کنایه سیدجلال به تاج: میلیون‌ها ایرانی معتقدند بیرانوند بهترین بازیکن سال آسیاست

 

کپی