منزل مجلل یکی از هنــــــرپیشــــــه‌های معروف تلویزیون که از مدتی قبل به‌دلیل جعل و کلاهبرداری در زندان به سر می‌برد، پاتوق سارقان شد. امروز سرهنگ علی آقا کارخانه سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقانی خبر داد که منزل این هنرپیشه معروف تلویزیون در دهه ۷۰ را به پاتوق خود تبدیل کرده بودند.

 به گزارش تسنیم و به گفته وی، با افزایش انواع سرقت ها از جمله موبایل‌ قاپی، سرقت مغازه، منزل و موتورسیکلت، در محدوده سرکلانتری سوم پلیس پیشگیری پایتخت، کمیسیون پیشگیری از وقوع سرقت در سرکلانتری سوم تشکیل و شناسایی متهمان در دستور کار قرار گرفت. تحقیقات پلیسی نیز حکایت از این داشت متهمان در یکی از خانه‌های مجلل و فاقد سکنه در محدوده سرکلانتری سوم در رفت و آمد هستند. وی افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که مالک منزل مسکونی یکی از هنرپیشه‌های معروف تلویزیون است که از مدتی قبل به‌دلیل جعل و کلاهبرداری در زندان به سر می‌برد، سارقان این محل را به‌عنوان پاتوق انتخاب کرده و اموال را پس از سرقت در این مکان پنهان می‌کنند.
کارخانه با اشاره به دستگیری چهار متهم در این پرونده گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان کالاهای سرقتی از قبیل چهار دستگاه موتورسیکلت، گوشی‌های اپل، تابلوهای نفیس، لوازم تزئینی و سایر اموال مسروقه کشف شد. سرکلانتر سوم پلیس پایتخت با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 8 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، متذکر شد: متهمان به 100 فقره انواع سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کرده‌اند.
این مقام انتظامی متذکر شد: مخفیگاه سارقان، منزل یکی از دوستان قدیمی و دوران کودکی یکی از آنها بود و این سارق، کلید منزل را از صاحبخانه (هنرپیشه معروف تلویزیون در دهه 70) که اکنون در زندان به سر می‌برد، گرفته و آنجا را به پاتوقی برای اعمال مجرمانه‌شان تبدیل کرده بود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.