معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده به تصویب دو فوریت طرح «رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده از حوادث شهر» واکنش نشان داد.

معصومه ابتکار در واکنش به تصویب دو فوریت طرح «رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده از حوادث شهر» ازسوی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، در پیامی توئیتری نوشت: اعضای شوراهای شهر نمایندگان مردم هستند و در بحران ها وظایفی دارند.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در پیامی که در حساب توئیتر خود منتشر کرد، درباره طرح «رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده از حوادث شهر تهران در اواخر آبان ماه ۹۸ » که امروز یکشنبه در یکصد و هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر تهران به تصویب رسید، نوشت: اعضای شوراهای شهر نمایندگان مردم هستند و در بحران ها وظایفی دارند.


وی در این پیام که با هشتگ #نه_به_ویرانی_طلبی و  #کنار_هم_باشیم آن را به پایان رسانده بود، خاطرنشان کرد: امید است شوراهای سایر شهرهای درگیر بحران نیز به این موضوع توجه کنند؛ چنانچه شورای سوم شهر تهران در سال ۸۸ به آن عمل کرد.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران دو فوریت طرح «رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده از حوادث شهر تهران در اواخر آبان ماه ۹۸ » را تصویب کردند که این طرح با ۲۰ رای و بدون مخالفت به تصویب رسیده است.

بیشتر بخوانید:

حمایت مدیریت شهری از خانواده‌های آسیب دیده حوادث اخیر

/ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.