دفن دوست قدیمی پس از قتل درباغچه خانه

حوادث /
شناسه خبر: 520306

مردی که دوست قدیمی اش را به قتل رسانده و جسدش را در باغچه خانه خود دفن کرده بود، دستگیر شد .

 

به گزارش خبرنگار ایران انلاین ، بیست و سوم شهریور ماه سال جاری شخصی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۲۷ تهران از ناپدید شدن  برادرش بنام "داود ۶۸ساله"  خبر داد . بدین ترتیب پرونده ای در این زمینه تشکیل وجهت رسیدگی با دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امورجنایی به پایگاه پنجم پلیس آگاهی ارجاع شد.

شاکی با حضور در پایگاه به کارآگاهان گفت: حدود ۳ ماه است که برادرم به منزل نیامده و به علت اعتیادی که داشت  بیشتر اوقات در ماشین خود استراحت می کرد.

اما این اولین باری است که به مدت طولانی از او بی خبر هستیم. با توجه به حرفهای شاکی پرونده  جهت رسیدگی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم معاونت مبارزه با جرائم جنایی قرار گرفت.

سرانجام در ۲۷شهریور خودرو گمشده توسط پلیس در کاشان کشف شد .کارآگاهان درادامه بررسی ها پی بردند که خودرو در اختیار فردی به نام مجید 45 ساله که ساکن زنجان است ، بوده و از  مجرمان سابقه دار و حرفه ای ، می باشد.

کارآگاهان با اخذ نیابت قضایی راهی محل سکونت وی شدند ، دریافتند که مجید محل سکونت خود را ترک کرده و در بررسی بیشتر مشخص شد وی به یکی از شهرهای جنوبی کشور ( هرمزگان) رفته است .

 با انجام اقدامات پلیسی خیلی زود مخفیگاه وی در یکی از روستاهای  هرمزگان شناسایی و در تاریخ چهارم آذرماه امسال مجید دستگیر شد.

 متهم در همان ابتدای دستگیری به ارتکاب قتل داود اعتراف کرده و گفت : با مقتول از سالها پیش دوست بودم و در روز حادثه به همراه هم به منزل ما آمدیم و پس از مصرف مواد مخدر با توجه به اینکه من مبلغ سه میلیون تومان از وی طلب داشتم خواستم که بدهی خود را پس بدهد ولی داود شروع به سرو صدا و فحاشی کرد و وقتی به خانواده ام ناسزا گفت من عصبانی شده و با وی درگیر شدم و هنگام درگیری با شی سنگینی که در اتاق بود چند ضربه به سرش زدم و او به زمین افتاد.

بعد از چند لحظه متوجه شدم جان باخته داست . برای خلاص شدن از جنازه تنها فکری که به ذهنم رسید این بود که جسد داود را در باغچه منزلمان دفن کنم .به سرعت نقشه خود را عملی کرده و با کندن گودالی به عمق نیم متر جسد داود را دفن کردم و با خودرو مقتول شبانه راهی کاشان شدم ولی بعد از ترس شناسایی شدن توسط پلیس، خودرو مقتول را در کاشان رها کردم. بدنبال اعترافات متهم به قتل کارآگاهان راهی  محل جنایت شده و پس از حفر محل جسد داود کشف و به تهران منتقل شد.

 با توجه به اقرار صریح مجید به قتل داود و کشف جسد مقتول ،متهم با دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ جنائی تهران برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

بیشتر بخوانید /دسیسه شوم نامادری پسرنوجوان را تایک قدمی چوبه دار پیش برد

 

 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.