دونده المپیکی که چندی پیش موفق به کسب سهمیه المپیک شده است گفت: باتوجه به اینکه مربی من در فرانسه حضور دارد قرار شد تا من تمرینات آمادگی ام را در این کشور پیگیری کنم بنابراین تا زمان حضورم در فرانسه ، نخواستیم زمان را از دست بدهیم از این رو تمرینات را در خراسان رضوی پیگیری می کنم.

حسن تفتیان درخصوص شرایطش در اردوی مشهد گفت: باتوجه به اینکه مربی من در فرانسه حضور دارد قرار شد تا من تمرینات آمادگی ام را در این کشور پیگیری کنم .
او اضافه کرد:با توجه به اینکه حضورم در فرانسه نیاز به هماهنگی دارد و کمی زمان بر است نخواستیم زمان را از دست دهیم از این رو تمرینات 20 روزه ای را در پیست امام رضا(ع) آغاز کردیم.

عضو تیم ملی دوومیدانی که چندی پیش موفق به کسب سهمیه المپیک شده است مدتی است تمرینات خود را در پیست مجهز و مدرن امام رضا(ع) آغاز کرده است ادامه داد: باتوجه به اینکه من اهل این استان هستم دوستان توجه ویژه‌ای دارند و شرایط خوبی را پشت سر می‌گذارم.

وی خاطرنشان کرد: داشتن سهمیه کار ما را در مسابقات پیش رو راحت تر کرده است چرا که بدون دغدغه در مسابقات حضور پیدا می کنیم نزدیکترین تورنمت بین المللی مسابقات جهانی است من در دور قبل موفق شده بود عنوان پنجمی را کسب کنم در این دوره تلاش دارم تا جایگاهم را ارتقا دهم./ پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان 

بیشتر بخوانید:

تفتیان و طلای دوی ۱۰۰ متر نظامیان جهان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.