۳۱ نفر از لیدرها و محرکان اصلی اعتراض‌های خیابانی هرمزگان که در فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی و هدایت معترضان می‌کردند، توسط ماموران پلیس فتا و امنیت هرمزگان شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: درپی اجرای طرح سهمیه بندی سوخت، افرادی فرصت طلب درشبکه‌های اجتماعی با انتشار مطالب و فراخوان‌های گسترده جهت تحریک مردم برای اعتراضات خیابانی، ایجاد ناامنی، شرارت، اغتشاش، خرابکاری، تخریب و سرقت اموال عمومی و خصوصی درسطح جامعه اقدام می‌کردند که پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی و پلیس فتا استان قرار گرفت.

سردار غلامرضا جعفری روز شنبه درتشریح این خبر افزود: با گسترش اشراف اطلاعاتی و بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های موجود بلافاصله نسبت به شناسایی محرکان اصلی اغتشاشات اقدام و در کمترین زمان ممکن با هماهنگی مقام قضایی و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی تعداد ۳۱ نفر در استان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان اظهارداشت: با وجود تحرکات این افراد در فضای مجازی خوشبختانه در استان شاهد هیچ گونه اغتشاش و مشکل امنیتی نبوده ایم.

وی یادآورشد: برخی با سوء استفاده از مطالبه گری عامه مردم و تحت تاثیر جو رسانه‌‌ای دشمنان داخلی و خارجی دست به اقداماتی زدند که در شان کشور و نظام جمهوری اسلامی نبود.

سردار جعفری با تاکید بر اینکه پلیس بنا به وظیفه ذاتی خود مقتدرانه با عوامل آشوبگر و اشرار برخورد می‌کند، تصریح کرد: حساب مردم انقلابی از اغتشاشگران و معاندان جداست و نیروی انتظامی قاطعانه در برابر هرگونه ناامنی در سطح جامعه در کنار مردم می‌ایستد./ ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.