فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی:

48 لیدر و 22 تخریبگر اماکن دولتی در ناآرامی‌های تبریز دستگیر شدند

سیاسی /
شناسه خبر: 520043

پس از انجام کار‌های پلیسی و تخصصی ۴۸ نفر از عوامل اصلی و لیدر‌ها شناسایی و تعداد ۲۲ نفر از تخریبگران اماکن دولتی و عمومی شناسایی و طی چند عملیات جداگانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری ۴۸ نفراز عوامل اصلی اغتشاشات و ۲۲ نفر از تخریبگران اموال دولتی و اماکن عمومی در تبریز خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین عبدی اظهار داشت: در پی وقوع اعتراضاتی در شهر تبریز مبنی بر افزایش قیمت بنزین و اجرای طرح سهمیه‌بندی سوخت، عده‌ای از مخلان نظم و امنیت عمومی و اغتشاشگران که فرصت را مناسب جولان می‌دیدند، اقداماتی مخربانه مانند تخریب اموال عمومی، آتش‌زدن بانک‌ها و برخی مراکز و غارت اموال آن‌ها انجام دادند.

او تصریح کرد: تخریب چند بانک، به آتش کشیدن دو جایگاه سوخت، خسارت به چند فروشگاه خرید که اموال آنها نیز به سرقت رفته بود از اقدامات اغتشاشگران بوده که بررسی موضوع و شناسایی مخربان اموال عمومی و مردم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از انجام کار‌های پلیسی و تخصصی ۴۸ نفر از عوامل اصلی و لیدر‌ها شناسایی و تعداد ۲۲ نفر از تخریبگران اماکن دولتی و عمومی شناسایی و طی چند عملیات جداگانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه دیگر ابعاد این پرونده نیز در حال بررسی است و متهمان به مراجع قضائی تحویل می‌شوند، اضافه کرد: نیروی انتظامی با هرگونه آشوب و اغتشاش برخورد قاطع و قانونی می‌کند و افرادی که امنیت و احساس آرامش شهروندان را خدشه‌دار و اموال عمومی را تخریب و غارت کنند، تحت تعقیب قضائی و پلیس قرار خواهند گرفت.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.