استاندار خراسان رضوی گفت: حق نقد عملکرد مسوولان و اعتراض را برای مردم استان به ویژه شهروندان مشهدی به رسمیت می‌شناسیم و در این راستا به زودی مکان یا مکان‌هایی برای اعتراض قانونی مردم در مشهد ایجاد می‌شود.

علیرضا رزم‌حسینی روز پنجشنبه در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی پردیس تئاتر شهر مشهد در جمع خبرنگاران افزود: معتقدیم این نظام، مردمی است و معمار کبیر انقلاب اسلامی به گونه ای آن را ترسیم کرده که پشتوانه مردمی داشته باشد.

وی ادامه داد: همه مسوولان این نظام، مستقیم یا غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می‌شوند از این رو ما حق اعتراض را برای مردم به رسمیت می‌شناسیم و قرار است شهرداری مشهد مکان‌هایی را برای اعتراض قانونی مردم به شورای تامین استان پیشنهاد دهد.

استاندار خراسان رضوی گفت: این مکان‌ها در شورای تامین خراسان رضوی بررسی و نهایی خواهند شد و برای کسانی که به صورت قانونی قصد اعتراض داشته باشند مجوز بیان و ابراز اعتراض در مکان‌های مزبور صادر خواهد شد.

رزم حسینی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی مختلف نیز در مقابل این اعتراضات باید پاسخگو باشند به این معنا که هر مدیری در هر دستگاه اجرایی باید مشکلات خود را با مردم درمیان بگذارد چه بسا اگر مردم از مشکلات مطلع شوند با آن مدیر همکاری کنند.

وی ادامه داد: به رسمیت شناختن اعتراضات مردمی اعتماد عمومی را افزایش می‌دهد و سرمایه اجتماعی که پشتوانه نظام و انقلاب است تقویت‌ می‌شود.

عملیات اجرایی ساخت پردیس تئاتر شهر مشهد ظهر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با زیربنای ۱۲ هزار مترمربع توسط شهرداری مشهد در بوستان وفا واقع در بلوار فکوری مشهد آغاز شد./ ایرنا

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.