شهردار کرمان:

شهر کرمان به ۶۰۰ دوربین پایش تصویری نیاز دارد

استانها /
شناسه خبر: 519665

شهردار کرمان با بیان این مطلب که حدود ۶۰۰ دوربین دیگر برای حوزه‌های مختلف در شهر کرمان نیاز داریم، تصریح کرد: حدود ۸۰ دوربین دیگر به جزء این ۴۱۰ دوربین استقرار پیدا کرده، آماده اضافه شدن به سیستم های پایش تصویری شهر کرمان هستند که در ماه های آینده کار نصب این دوربین ها نیز به اتمام خواهد رسید.

"مهران عالم‌زاده" عصر امروز ۷ آذرماه در آئین افتتاح طرح پایش تصویری شهرداری کرمان گفت: در سال ۹۶ و ۹۷ برای پایش تصویری اعتبارات خوبی در حدود ۱۶ میلیارد تومان اختصاص داده شده بود که ۱۲ میلیارد تومان این اعتبارات به صورت نقدی بوده است.

وی با بیان این مطلب که ۴۱۰ دوربین در شهر کرمان نصب شده است، تصریح کرد: از این ۴۱۰ دوربین؛ ۴۶ دوربین نظارتی، ۸۱ دوربین برای کنترل سرعت و ثبت تخلفات و مابقی دوربین ها متعلق به اتوبوسرانی، بازار، ترمینال، جایگاه‌های CNG، آتشنشانی‌ها و ... هستند.

شهردار کرمان با بیان این مطلب که حدود ۶۰۰ دوربین دیگر برای حوزه‌های مختلف در شهر کرمان نیاز داریم، تصریح کرد: حدود ۸۰ دوربین دیگر به جزء این ۴۱۰ دوربین، آماده اضافه شدن به سیستم های پایش تصویری شهر کرمان هستند که در ماه های آینده کار نصب این دوربین ها نیز به اتمام خواهد رسید.

"محمدجواد فدایی" استاندار کرمان نیز در این آئین گفت: یکی از بهترین راهکارها برای کاهش تخلفات، راه‌اندازی سیستم های پایش تصویری است.

وی با تشریح مراحل راه‌اندازی سیستم پایش تصویری در شهر کرمان ادامه داد: وقتی این اطلاع‌رسانی به صورت گسترده در سطح جامعه شود دیگر رفتارهای تجاوزگونه به حریم مردم نیز به صورت خودکار کاهش پیدا خواهد کرد.

استاندار کرمان بیان کرد: این اقدام حاصل همکاری جمعی بوده است و اگر این همکاری ادامه پیدا کند، کارهای بسیار ارزشمندی می‌توانیم در راستای خدمت‌رسانی به مردم انجام دهیم و امیدواریم فاز دوم راه اندازی این سیستم های پایش تصویری از روش BOT نیز تا پایان سال انجام شود تا بتوانیم امنیت مورد نظر جامعه را ایجاد کنیم./ ایسنا

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.