اعتراف به 200 فقره سرقت برای تامین هزینه تفریح

حوادث /
شناسه خبر: 519425

2 موبایل قاپ حرفه ای که برای تامین هزینه تفریح هایشان 200 فقره موبایل قاپی کرده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" سرکلانتر هفتم پایتخت گفت: چهارم آذرماه سال جاری ساعت 17:30 دقیقه تیم عملیات کلانتری 117 جوادیه هنگام گشت زنی در خیابان "مولوی"، راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت "آپاچی" را مشاهده کردند که پلاک انتظامی موتورسیکلت شان را مخدوش کرده بودند.

---

سرکلانتر هفتم پایتخت عنوان کرد: مدتی ماموران رفتار این 2 موتورسوار را تحت مراقبت قرار دادند تا این که مشخص شد، این 2 موتورسوار در حال انتخاب شهروندی برای موبایل قاپی هستند.

این مقام انتظامی با اشاره به ادامه مراقبت های ویژه پلیسی، گفت: موتورسواران که موفق به انتخاب سوژه شده بودند، قصد موبایل قاپی داشتند اما با عملیات پلیسی مواجه و دستگیر شدند.

جلیلیان با بیان اینکه هر 2 ­متهم، 21 و 20 ساله هستند و در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی اعتراف کردند، گفت: در بررسی های بیشتر از متهمان، 7 گوشی سرقتی کشف شد.

سرکلانتر هفتم پایتخت ابراز داشت: متهمان در کلانتری جوادیه به 200 فقره سرقت اعتراف و اظهار داشتند که گوشی های سرقتی را به 2 مالخر در محدوده های خیابان های "مولوی و حافظ" فروخته و صرفا برای تامین هزینه تفریح های خود موبایل قاپی می کردند.

جلیلیان با بیان اینکه هر 2 متهم اظهار داشتند: سرقت ها را در محدوده خیابان های "فردوسی، چهارراه استانبول، خزانه و مولوی" مرتکب شده اند، گفت: دستگیری مالخران و شناسایی مال باختگان در دستور کار قرار دارد.#پلیس

بیشتر بخوانید/سرقت اطلاعات 400 کارت بانکی به بهانه درآمدزایی

 


 


 نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.