19 سال زندان به خاطر نگاه کردن به جسد فوتبالیست

حوادث /
شناسه خبر: 519374

یک زن بریتانیایی به همراه کارمندش به جرم تماشای جنازه امیلیانو سالا، فوتبالیست آرژانتینی از دوربین‌های یک مرده‌شورخانه به 19 سال حبس محکوم شدند.

بنا به گزارش رسانه های خارجی،زن جوان مدیر شرکت خدمات دوربین های امنیتی بوده که به 14 ماه حبس محکوم شده اما برای همکار 62 ساله وی 5 ماه حبس صادر شده است.
 
گفتنی است که امیلیانو سالا چندی پیش در اثر سقوط هواپیما شخصی اش در دم جان باخت و جرم این دو متهم تماشای غیرقانونی جنازه این بازیکن بوده است.
 
از قرار معلوم، زمانی که جنازه بازیکن برای کالبدشکافی به مرده شور خانه انتقال داده شد زن جوان که مسئول دوربین های امنیتی آن جا بود پیامکی به مضمون: یک مورد خیلی جالب روی میز هست که وقتی شیفت تو شروع شد، می‌توانی آن را نگاه کنی را برای همکارش فرستاده است.
 
پس از تماشای جنازه امیلیانو تصویر های زیادی از بدن برهنه این بازیکن گرفته شده و در فضای مجازی منتشر شده است این در حالی است که پس از انتشار تصاویر در فیس بوک خواهر این بازیکن متوجه عکس جنازه برادرش در مرده شور خانه شده که با شکایت به اداره پلیس این پرونده به جریان افتاده است و پلیس آرژانتین نیز هر دو متهم را بازداشت کرد./ شهر خبر
 
 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.