فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با ارسال ایمیلی به باشگاه استقلال اعلام کرد که شنبه هفته آینده مطالبات پروپیچ، مهاجم کروات پیشین آبی‌پوشان پرداخت می‌شود.

باشگاه استقلال طی ماه‌های گذشته مکاتبات زیادی با فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) برای پرداخت بدهی پروپیچ، مهاجم کروات پیشین خود انجام داد تا از محل درآمدهای باشگاه استقلال در فیفا بابت حضور بازیکنان ملی‌پوش آبی‌پوشان در جام جهانی 2018 روسیه، مطالبات این بازیکن پرداخت شود. فیفا در نهایت با بررسی جهات مختلف و رایزنی مسئولان باشگاه استقلال موافقت خود را با درخواست آبی‌پوشان اعلام کرد، اما پس از آن به دلیل مشکلات انتقال پول از بانک معرف توسط فیفا، بدهی پروپیچ پرداخت نشد.

کمپین وکیل پروپیچ نیز به دنبال این موضوع، فضاسازی‌های زیادی در برخی از رسانه‌ها به وجود آورد و حتی اعلام کرد که موکلش مقابل ساختمان فیفا در سوئیس نشست خبری برگزار می‌کند، اما پلیس سوئیس اجازه این کار را به مهاجم پیشین آبی‌پوشان و وکیلش نداد.

وکیل پروپیچ مدعی شده بود که باشگاه استقلال باید از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شود، اما فیفا روز گذشته (سه‌شنبه) با ارسال ایمیل به باشگاه استقلال اعلام کرد که طبق درخواست این باشگاه در تاریخ 21 سپتامبر مبنی بر پرداخت بدهی پروپیچ از حساب باشگاه استقلال در فیفا، این پرداخت در 30 نوامبر 2019 (شنبه هفته آینده) امکان‌پذیر خواهد بود. در همین راستا فیفا با پاسخ دادن به این ایمیل، موافقت نهایی خود را برای پرداخت رقم اعلام شده همراه با سود مبلغ تا تاریخ 30 نوامبر 2019، محاسبه شده بر اساس تغییرات نرخ ارز، مستقیماً به حساب بانکی پروپیچ اعلام کرد.

به این ترتیب پرونده پروپیچ برای همیشه بسته شد و خطری متوجه باشگاه استقلال نخواهد بود. / تسنیم

بیشتر بخوانید:

هشت بازیکن در لیست انتظار پرداختی‌های استقلال

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.