کنترل حیوانات خانگی از راه دور

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 519155

ردیاب Findster Home را به گردن حیوان خانگی خود متصل کرده و تمامی رفت و آمدهای آنها را در هر زمان و مکانی و تنها با اتصال به وای فای کنترل کنید.

 جدیدترین ردیاب حیوان خانگی با بهره‌گیری از فناوری GPS، تمامی حرکات حیوان پشمالو شما را رصد کرده و اطلاع می‌دهد. برای بهره‌گیری از این فناوری تنها کافی است اپلیکیشن آن را در تلفن همراه خود نصب کرده و با قراردادن این فناوری بر گردن حیوان کار کنترل را آغاز  کنید.
به محض روشن شدن این فناوری تمامی رفت و آمدهای حیوان در هر نقطه‌ای از شهر با اطلاعات دقیق مکانی و زمانی ثبت شده و از طریق تلفن همراه و با اتصال به اینترنت وای فای به کاربر ارسال می‌شود. کاربران می‌توانند از طریق اپلیکیشن این فناوری حصارهای مجازی ایجاد کنند تا به محض ورود حیوان به نقاط مشخص شده بلافاصله هشدار دهد.
 اطلاعات و داده‌های ثبت شده در مسیر رفت و آمد حیوان خانگی علاوه بر تلفن همراه به یک بلندگوی صوتی نیز منتقل می‌شود. چنانچه کاربران تمایل به کنترل حیوان خود از طریق تلفن همراه نداشته نباشند می‌توانند از طریق هشدارهای این بلندگو به هدف خود برسند. چرا که به محض گم شدن یا ورود به مناطق ممنوعه این سیستم فعال شده و هشدار می‌دهد.
این سیستم برعکس نسخه‌های مشابه خود هیچ هزینه ماهیانه‌ای نداشته و تنها هزینه خرید برای بهره‌گیری از آن کفایت می‌کند. بنابراین فرقی نمی‌کند شما در ژاپن ساکن باشید یا امریکا؛ چرا تنها با خرید این فناوری می‌توانید برای همیشه کنترل حیوانات خزدار خود را در هر زمان و مکانی در دستانتان بگیرید.
این فناوری در طول هفته اطلاعات و گزارش‌هایی از مسیرهای حرکت حیوان را در اختیار کاربران می‌گذارد. به این ترتیب کاربران علاوه بر کنترل حیوان خود از اطلاعاتی نظیر علاقه‌مندی به مکان‌های خاص و... آگاه شده و براساس داده‌های مرتبط ،حیوان خود را در تعطیلات آخر هفته به مکان‌های مورد توجه برده و لحظاتی شاد را در کنار آنها رقم می‌زنند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.