اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
1398/9/5 ، 14:01
کد خبر:519139
اقتصادی

وزیر نفت به سوالات نمایندگان پاسخ داد

وزیر نفت به سوالات نمایندگان پاسخ داد

سخنگوی کمیسیون انرژی از حضور بیژن زنگنه در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: وزیر نفت در این جلسه به محورهای ۹ گانه مدنظر نمایندگان و مسائل پیش آمده درباره طرح اصلاح قیمت بنزین پاسخ داد.

سکینه الماسی، روز سه‌شنبه با اشاره به حضور بیژن زنگنه وزیر نفت در کمیسیون انرژی مجلس گفت در این نشست محورهای ۹گانه استیضاح زنگنه و مباحثی چون کارت سوخت و افزایش قاچاق سوخت مورد بررسی قرار گرفت.

وی،با بیان اینکه استیضاح زنگنه در ۹ محور مطرح شده است، گفت: اجرا نکردن قانون هدفمندی و ارائه اطلاعات نادرست درباره عدم افزایش قیمت بنزین از جمله سئوال‌هایی بودند که نمایندگان امروز از وزیر نفت داشتند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از ادامه بررسی سوالات نمایندگان در جلسه روز یکشنبه، ۱۷ آذرماه در کمیسیون انرژی خبر داد و اضافه کرد: با توجه به اینکه بعضی موارد مطرح شده توسط وزیر نفت نیاز به توضیحات بیشتر و ارائه مدارک و آمارهای دقیق‌تری توسط وی داشت، ادامه بررسی‌ها به ظهر روز یکشنبه، ۱۷ آذرماه موکول شد.

وی ادامه داد: قرار شد، وزیر نفت با اسناد و مدارک دقیق‌تر دوباره در جلسه کمیسیون انرژی در تاریخ مزبور حضور پیدا کند و سئوالات را در ۹ محور اعلامی، پاسخ دهد.ما چون هفته آینده به حوزه های انتخابیه می رویم، ناچار بودیم امروز جلسه را تشکیل دهیم که طبق آئین نامه اقدام کرده باشیم./ ایرنا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.