سخنگوی سپاه نسبت به تردید جوانان درباره رژیم شاهنشاهی هشدار داد

کلاه پهلوی

سیاسی /
شناسه خبر: 518835

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به طرح شعارهایی در حمایت از رژیم پهلوی در اعتراض‌های اخیر واکنش نشان داد.

 به گزارش تسنیم سردار رمضان شریف امروز در چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان کرمان با اشاره به اینکه «جمعیت امروز کشور چیزی در حدود 82 میلیون نفر است ‌که حدود 40 میلیون نفر از این جمعیت رژیم ستمشاهی را درک و لمس نکرده‌اند» افزود: همین تعداد یا کمی کمتر دوران هشت‌ساله دفاع مقدس را درک نکرده‌اند که یک انقطاع نسلی اتفاق افتاده است. وی با تأکید بر اینکه«دشمن به‌دنبال تطهیر رژیم سرتاسر چپاول پهلوی در ذهن جوانان ماست» اضافه کرد: روزی نیست که دشمن یک محتوای جدید را تولید نکند و در این شرایط ما هم نتوانستیم کارکرد نظام در چهل سال گذشته را به‌خوبی نشان داده و چهره منحوس رژیم سابق را آگاهی‌بخشی کنیم.
وی با اظهار اینکه «در این شرایط نسل جوان ما دچار یک چالش جدی شده است» گفت: در این شرایط نسل جوان ما حداقل دچار یک شک شده و حداکثر رفتاری را انجام می‌دهد که جبهه دشمن از او می‌خواهد.
سردار شریف با بیان اینکه «اگر نیروهای امنیتی نبودند، این اغتشاشات به‌‌سرعت جمع نمی‌شد» عنوان کرد: هر بار که بنزین در کشور ما افزایش قیمتی داشته، اعتراضاتی هم به‌دنبال داشته ‌که بستگی به میزان تدبیر مسئولان شدت این اعتراضات متفاوت است. وی با بیان اینکه «پشت‌صحنه این اتفاقات اسرائیل و امریکا قرار داشتند» افزود: با توجه به نارضایتی‌هایی که در مردم وجود داشت و فشار اقتصادی که دشمن پشت آن قرار داشت گرانی بنزین فرصتی برای موج‌سواری دشمن شد.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار اینکه «این خشونت‌ها در اتفاقات اخیر بی‌سابقه بود» اضافه کرد: در این اغتشاشات رفتار داعش‌واری را شاهد بودیم، اغتشاشگران با سلاح‌های مخفی ‌به مردم شلیک می‌کردند، خشونت بالا، رفتار سازماندهی‌شده و بهره‌گیری از خانم‌ها برای ایجاد درگیری تجربه جدیدی در این اتفاقات بود.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.