تعداد قابل توجهی از دستگیر شدگان آزاد شده اند/ سه استان در جریان حوادث اخیر، هیچگونه ورودی به زندان نداشته‌اند

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: سه استان در جریان حوادث اخیر، هیچگونه ورودی به زندان نداشته‌اند.

به گزارش ایسنا، اصغر جهانگیر با ارائه گزارشی از وضعیت زندان‌ها پس از حوادث اخیر و اعلام آماری از بازداشتی‌ها در جلسه مسئولان قضایی، اظهار کرد: خوشبختانه سه استان کشور در جریان این اتفاقات، هیچگونه ورودی به زندان نداشته‌اند.

وی افزود: تا کنون نیز در کل کشور، تعداد قابل توجهی از دستگیر شدگان آزاد شده‌اند که با پیگیری دادستان تهران و بازپرس‌ها که تا ساعت ۲ نیمه شب گذشته مشغول کار بودند، آمار این افراد افزایش می‌یابد.

واکنش به خطرناک خواندن فشافویه از سوی رئیس شورای شهرستان ری

مدیرکل زندان‌های استان تهران همچنین نسبت به اظهارات رئیس شورای شهرستان ری درباره «خطرناک» خواندن «فشافویه» و مسئولیت قوه قضائیه در این باره، واکنش نشان داد و گفت: اظهارات و مطالب رئیس شورای شهرستان ری از بی اطلاعی است و سخنان ایشان کاملا نادرست و کذب است.

امروز همچنین سومین جلسه رسیدگی به پرونده تیمور عامری (از مدیران سابق بانک مرکزی و مسئول صرافی ثامن) و چند متهم دیگر به اتهام اخلال در نظام پولی و ارزی کشور برگزار شد.

وی افزود: مجموعه دستگاه قضا و سازمان زندان‌ها علاقمند نیستند که جمعیت کیفری افزایش یابد. متولی مسایل و مواردی که بیرون از زندان‌ها اتفاق می افتد، سازمان زندان‌ها نیست.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.