بعدازظهر شنبه (۲۵ آبان) سه نفر از اراذل و اوباش با در دست داشتن تبر و میله آهنی به میدان ولیعصر (عج) گرگان آمده بودند و به سمت مردم حمله ور شدند.

 فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: در شروع اغتشاشات، سه نفر از اراذل و اوباش با در دست داشتن تبر و میله آهنی به میدان ولیعصر (عج) گرگان آمده بودند که با اقتدار پلیس دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در پی اصلاح قیمت بنزین برخی ناآرامی ها و اغتشاشات در کشور اتفاق افتاد که البته در همان اوان کار، مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

در گلستان هم مشکل خاصی ایجاد نشد و با هوشیاری مردم و مسئولان، این استان آسیبی ندید.

اما اخیراً فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی در میدان ولیعصر (عج) گرگان دست به دست می شود که مربوط به برخورد با برخی از اراذل و اوباش در تاریخ ۲۵ آبان است.

فرمانده انتظامی گلستان در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: مردم در کمال آرامش، مطالبات به حق خود را مطرح کردند و خوشبختانه مشکل امنیتی خاصی در استان نداشتیم.

سردار روح الامین قاسمی افزود: بعدازظهر شنبه (۲۵ آبان) سه نفر از اراذل و اوباش با در دست داشتن تبر و میله آهنی به میدان ولیعصر (عج) گرگان آمده بودند و به سمت مردم حمله ور شدند.

وی با بیان این افراد دنبال خرابکاری و برهم زدن امنیت بودند، گفت که با اقتدار مأموران نیروی انتظامی این افراد دستگیر شدند.

قاسمی گفت که در این تیراندازی فقط به افراد خرابکار شلیک شد و به کسی آسیب نرسید.

امنیت مردم خطر قرمز ما است

وی تأکید کرد: اجازه نمی دهیم که دستی که بر روی مردم بلند می شود و چاقو، تبر و شمشیر می کشد، پایین بیاید.

قاسمی با بیان این که امنیت مردم خطر قرمز ما است، گفت: به هیچ کسی اجازه نمی دهیم که کسی آرامش و امنیت مردم را به مخاطره بیندازد و با وی حتما برخورد خواهیم کرد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.