از طرف معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده منتشر شد

فراخوان برای ساخت فیلم از زندگی طاهره صفارزاده

فرهنگی /
شناسه خبر: 518704

معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، بر اساس زندگی­نامه طاهره صفارزاده بانوی شاعر، مترجم و قرآن پژوه معاصر مسابقه طرح و ایده فیلمنامه­ نویسی برگزار می کند.

به گزارش معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، این اقدام فرهنگی به منظور حمایت از ایده‌پردازان و مستندسازان دانشجو و دانشگاهی کشور با هدف آشنایی با زندگی شاعر، مترجم و نویسنده معاصر دکتر «طاهره صفارزاده» انجام شده و از سوی این معاونت با همکاری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و روزنامه اطلاعات برگزار می شود. 

این معاونت از دانشجویان عزیز دعوت می کند ایده و طرح خود را برای ساخت فیلم مستند حداکثر ۳۰ دقیقه ای به همراه رزومه کاری به دبیرخانه مسابقه یا پست الکترونیکی روابط عمومی به نشانی women@iripo.ir  ارسال کنند.

کتاب «زندگی نامه و خدمات علمی و فرهنگی مرحومه دکتر طاهره صفارزاده» از انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، به عنوان مرجع پیشنهاد می­ شود که در صورت نیاز و برای تهیه آن می توانند با  تلفن ۶۶۴۰۹۱۰۱ تماس بگیرند.

بنابراین گزارش، مهلت ارسال طرح یا ایده مستند تا اول بهمن ماه سال جاری خواهد بود و انتخاب و داوری آثار و اعلام برگزیدگان مسابقه در نیمه اول اسفند ماه صورت خواهد گرفت.

بر اساس اطلاع رسانی معاونت، سه جایزه ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی جهت اجرا به بهترین ایده و طرح اعطا خواهد شد.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.