دلار در بانک و بازار چند؟98/09/04

اقتصادی /
شناسه خبر: 518669

قیمت دلار امروز با افزایش ۵۰ تومانی در مرز کانال ۱۲ هزار تومان قرار گرفت تا این ارز برای دومین روز متوالی افزایش قیمت را ثبت کند.امروز هر دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان قیمت خورد که افزایشی ۵۰ تومانی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.

بر این اساس نرخ خرید دلار از سوی صرافی‌های بانکی نیز ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است. صرافان می‌گویند سد مقامتی دلار در حال حاضر ۱۲ هزار تومان است و شکسته شدن این سد چندان ساده نیست. در عین حال کف قیمت دلار نیز در حال حاضر ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان است.

قیمت دلار در بانک و بازار

امروز هر یورو نیز در صرافی‌های بانکی ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان است. نرخ خرید یورو از مردم توسط صرافی ها ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان است. این نرخ در قیاس با روز گذشته افزایشی نزدیک به صد تومان را نشان می‌دهد.

نرخ دلار هفته گذشته، از پس افزایش قیمت بنزین با رشدی قابل توجه روبرو شد و هر دلار آمریکا تا قیمت ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان در صرافی‌های بانکی پیشروی کرد. در بازار آزاد نیز برخی از دلار ۱۳ هزار تومانی سخن می گفتند اما از میانه هفته گذشته، عطش بازار فروکش کرد و قیمت ها در بازار روندی کاهشی را طی کرد. دلار در اولین روز این هفته به ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

برخی فعالان بازار می‌گویند بازی دلار در محدوده ۱۱ هزارو ۸۰۰ تا ۱۲ هزار تومان در شرایط کنونی عادی تلقی می شود./خبرآنلاین

بیشتر بخوانید

دلار در بانک و بازار چند؟98/09/03

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.