اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
1398/9/3 ، 16:42
کد خبر:518533
سیاسی

جانشین فرمانده سپاه:

اغتشاشگران با «کلت­‌های خفیف» مردم را کشتند

اغتشاشگران با «کلت­‌های خفیف» مردم را کشتند

در حالی که هنوز آمار دقیقی از تعداد جانباختگان در ناآرامی‌های اخیر اعلام نشده است، سردار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران کشته شدن شماری از مردم توسط اسلحه را تأیید و عنوان کرد: «اغتشاشگران با استفاده از کلت‌های خفیف به شکم بسیاری از مردم از فاصله یک متری یا نیم متری شلیک کرده و مردم را کشتند.»

 به گزارش ایسنا، وی در حاشیه همایش امروز خواهران بسیجی اظهار کرد: «لحظات اول، مردم اعتراض داشتند که حق آنهاست و حتماً باید آن را انجام دهند. مردم ساعت ۱ دقیقه بامداد روز جمعه متوجه شدند که بنزین گران شده است. خداوند در قرآن می‌فرماید به مال مردم نزدیک نشوید زیرا مردم اکراه دارند که آن را به شما بدهند و اگر اصرار کنید که مال‌شان را بگیرید، عداوت آنها بروز می‌کند. درست است که گران شدن بنزین تصویب شده بود اما بدیهی است که مردم نسبت به گران شدن بنزین اعتراض داشته باشند.»
سردار فدوی ادامه داد: «اگر اعتراضات به طور طبیعی ادامه داشت، حتماً صحنه بهتری برای پیگیری اعتراضات وجود داشت؛ اما یک مشت از اشرار وارد میدان شدند و علیه مردم اقدام کردند و موجب شدند که اعتراض بحق مردم دنبال نشود. بانک‌ها و پمپ بنزین‌ها اموال دولتی بوده و فروشگاه‌ها، کارگاه‌های کار و منازل مال مردم است که سوخته و از بین رفته است. ما در سپاه به‌صورت زنده با همه کشور در ارتباط بودیم و از این شرارت‌ها فیلم گرفته و آنها را شناسایی کرده‌ایم و آنها حتماً گرفتار می‌شوند. آنها باید از اموال خود خساراتی که به مردم وارد کردند را جبران کنند.»
جانشین فرمانده سپاه پاسداران با تأکید بر اینکه «اینکه لحظات اول اعتراضات مردمی بود» تصریح کرد: «پزشک قانونی حتماً گزارش می‌دهد. به شکم بسیاری از مردم از فاصله یک متری یا نیم متری شلیک شده است، یعنی آنها با کلت‌های خفیف مردم را کشتند.» وی در بخش دیگر از اظهاراتش درباره محدودیت اینترنت در ایام ناآرامی‌ها گفت: «ترامپ و پمپئو از قطع شدن اینترنت وحشت کردند ولی ما در زمینه اینترنت کم کاری کرده‌ایم. حتماً باید سیستم داخلی ما قوی‌ترین سیستم در دنیا می‌بود ولی الان باید از سیستم عامل‌های امریکایی استفاده کنیم که آنها از طریق همین سیستم‌ها شرارت‌های خود را انجام می‌دهند. اینترنت مجرای خباثت‌های امریکاست. جبهه انقلاب اسلامی حتماً وارد می‌شود تا سیستم داخلی مشابه اینترنت ایجاد کند تا دشمن نتواند از طریق اینترنت خباثت کند.»
 
خانواده های سپاه و بسیج حداقل 5 فرزند داشته باشند
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خانواده‌های سپاه و بسیج حداقل ۵ فرزند داشته باشند، من ۵ فرزند و ۱۳ نوه دارم. او با انتقاد از وجود دو فرزند برای خانواده‌ها، اظهار کرد: دلیل اینکه من ۵ فرزند بیشتر ندارم این است که قند همسر من در دوران بارداری فرزند پنجم بالا رفت و برای فرزند ششم احتمال خطر جانی برای همسرم وجود داشت. اگر این خطر نبود من تاکنون ۱۰ فرزند هم داشتم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربازدیدها