با مانیتور هوشمند از سلامتی نوزاد خود آگاه شوید

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 518532

هوشمندترین مانیتور دنیا SimCam، کودک دلبند شما را تحت نظر گرفته و در صورت شناسایی هرگونه خطر اعم از افتادن از روی تخت یا خفگی در خواب هشدار می‌دهد.

 این فناوری همچنین گریه نوزادان را تشخیص داده و موسیقی آرام بخشی را برای آنها پخش می‌کند. این فناوری با ظاهری زیبا و جالب توجه، امکان نظارت بر نوزاد شما را بخصوص در طول خواب شبانه فراهم کرده و شرایطی خوبی برای تحت نظر گرفتن نوزادان فراهم می‌کند. والدین می‌توانند به کمک این فناوری کودک خود را بدون حضور فیزیکی در محیط خانه تنها گذاشته و با خیالی راحت به خریدهای روزانه خود بپردازند. برای بهره‌گیری از این سیستم هوشمند تنها کافی است والدین این فناوری را در تلفن همراه خود با سیستم عامل‌های (Android و iOS) نصب کرده و از راه دور بر نحوه خواب نوزادان خود نظارت کنند.
این سیستم با کمک هوش مصنوعی محیط جغرافیایی را رصد کرده و منطقه خطر برای حرکت و رفت و آمد کودکان را تشخیص می‌دهد. به محض ایستادن کودک در تختخواب و احتمال پرتاب شدن این فناوری فعال شده و پیامی را به تلفن همراه کاربر ارسال می‌کند. این سیستم همچنین با اسکن دائمی صورت نوزادان، برگشت صورت در خواب را تشخیص داده و به والدین احتمال خفگی را اطلاع می‌دهد. این فناوری همچنین با بهره‌گیری از هوش مصنوعی گریه نوزاد را تشخیص داده و همزمان برای آرام کردن نوزاد، موسیقی آرام بخشی را پخش می‌کند. این مانیتور هوشمند درعین حال بر میزان دما و رطوبت اتاق خواب کودک نظارت کرده و با شناسایی هرگونه خطر یا مشکلی والدین را مطلع می‌کند. کارایی‌های متنوع این فناوری تنها به چند مورد ذکر شده محدود نمی‌شود؛ چرا که این مانیتور به گونه‌ای هوشمندانه عکس‌هایی جذاب از کودک شما اعم از لبخند در خواب، نگاه به محیط یا بغض را ضبط کرده و به والدین ارسال می‌کند. مانیتور SimCam در حال حاضر در سایت کیک استارتر با قیمتی برابر 79 دلار امریکا پیش فروش می‌شود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.