«زین‌الدین زیدان» در پاسخ به این پرسش که آیا سوت‌های اعتراضی هوادارن مادرید علیه «گریت بیل» را شنیده یا خیر تاکید کرد که شنیدن یا نشنیدن آنها مهم نیست بلکه هم رئال و هم بیل به هواداران نیاز دارند؛ از آنها می‌خواهم این کار را متوقف کنند. لحظاتی پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی شب گذشته رئال مقابل سوسیداد، زیدان در میکسدزون ورزشگاه حاضر شد.

مرد فرانسوی با تاکید بر عملکرد «لوکا مودریچ» در این دیدار، نمایش مرد کروات تیمش را بهترین عملکرد وی در فصل جاری خواند و در رابطه با بخشی از ورزشگاه که علیه بیل سوت اعتراضی زدند گفت: گرت به هواداران نیاز دارد.

بهترین و رضایت‌بخش‌ترین بخش بازی

همه چیز خوب بود اما نگرش مجموعه تیم پررنگ‌تر به چشم آمد؛ بازی را خوب شروع نکردم نه به خاطر گل بلکه از لحاظ عملکرد کلی؛ در ۳۰ دقیقه ابتدایی مشکلاتی داشتیم اما تسلیم نشدیم و در نهایت در برابر تیمی بسیار خوب، عملکردی تحسین‌برانگیز داشتیم.

چرا رئال در ابتدای بازی تقلا می‌کرد؟

رئال سوسیداد تیم خوبی است؛ موضوع حائز اهمیت برگشت به بازی و تغییر شرایط است؛ کاری که ما انجام دادیم؛ به آرامی و بدون اضطراب زیاد، با سه امتیاز از زمین بازی خارج شدیم.

نقطه عطف بازی؟

در پایان نیمه اول همه چیز برای ما عوض شد؛ گلزنی عامل تغییردهنده بازی است؛ اتفاقی که از ریشه ماجرا را تغییر می‌دهد؛ نیمه دوم را خوب شروع کردیم و خیلی زود به یک گل دیگر دست پیدا کردیم؛ اگرچه موقعیت‌های گل زیادی ایجاد نکردیم اما بازی را تحت اختیار داشتیم که البته زمانی که جلو هستید کار بسیار مهمی است؛ خوب دفاع کردن و همه کارهایی که برای محافظت از برتری خود انجام می‌دهید؛ می‌دانستیم با تیم باکیفیتی که داریم هر لحظه اراده کنیم می‌توانیم گل بزنیم.

مودریچ؟

می‌دانیم لوکا چه بازیکنی است؛ او همیشه می‌خواهد برای ما بازیکنی کلیدی و تاثیرگذار باشد و او این کار را در این بازی به خوبی انجام داد؛ برای او خوشحالم زیرا هافبک‌ها اغلب زیاد گل نمی‌زنند اما به اندازه‌ای احساس شجاعت داشتیم که از خط هافبک هم گل بزنیم. البته کل حرکت منجر به آن گل هم خوب بود؛ سانتر بیل و کاشتن توپ توسط «کریم بنزما» برای شوت‌زنی مودریچ.

سوت های اعتراضی علیه بیل

آیا سوت ها را شنیدید؟

نه؛ اما مهم نیست من شنیده باشم یا نه، مهم این است که همه ما و البته گرت بیل به هواداران نیاز داریم؛ به معنای واقعی کلمه به  آنها نیاز داریم و از این اتفاقات پیش می‌آید؛ بعد از گل عاشق هواداران‌مان شدیم آنها دقیقا پشت ما هستند و از ما حمایت می‌کنند.

بیل مقابل پی‌اس‌جی در ترکیب اصلی است؟

خواهیم دید./ ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.