سرمربی تراکتور با حمایت از مسعود شجاعی اعلام کرد که باید به کاپیتان تیمش احترام گذاشته شود.

سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان گفت: رنگ پوست یا مشخصات پاسپورت نمی‌تواند معیار درستی برای انتخاب مربی باشد، بلکه شایستگی فنی و اخلاقی مهم است.
مهران شاهین‌طبع اظهار داشت: در بسیاری از رشته‌های ورزشی با مربیان ایرانی به موفقیت‌های بزرگی رسیدیم. با این اوصاف رنگ پوست یا مشخصات پاسپورت نمی‌تواند معیار درستی برای انتخاب مربی باشد، بلکه شایستگی فنی و اخلاقی مهم است.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران که با این تیم به المپیک 2020 توکیو رسیده است، ادامه داد: در بسیاری از رشته‌ها مثل تیراندازی، تکواندو، کاراته و با مربیان ایرانی به موفقیت‌های بزرگ رسیدیم. تیم‌های ملی به بار فنی بالا و کار و زحمت نیاز دارند. البته در کنار این موارد اگر شرایط برگزاری لیگ قوی، سخت‌افزارها و امکانات مناسب فراهم نباشد، بزرگ‌ترین مربیان دنیا هم کارایی نخواهند داشت.

در انتخاب مربی باید دنبال شایسته‌ها بگردیم 

وی تأکید کرد: اگر به کارگیری مربیان ایرانی تبدیل به قانون شود هم خوب نیست، چرا که با این چالش مواجهیم که در بعضی رشته‌ها شاید با دانش کم هم مجبور به استفاده از مربیان ایرانی هستیم. اگر هم فقط به خاطر آرام کردن افکار عمومی رو به مربی خارجی بیاوریم باز هم غلط است. باید دنبال شایسته‌ها بگردیم که قطعاً اگر نمونه وطنی‌اش وجود دارد، رجوع به مربی خارجی غلط است./ پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.