سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد:

پیگیری طرح معیشتی تنها با کد #۶۳۶۹*

اقتصادی /
شناسه خبر: 518358

مدیر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد اختلال پیش‌ آمده در سامانه طرح سبد حمایت معیشتی ساعت ۱۵ امروز برطرف خواهد شد و مردم صرفا با همان کد دستوری #۶۳۶۹* وضعیت خود را پیگیری کرده و از ارسال پیامک به دستگاه‌های دیگر خودداری کنند.

حسن عمیدی درباره اختلال ایجاد شده در سامانه اعلام وضعیت سبد حمایت معیشتی گفت: مشکلات این سایت تا ساعت ۳ عصر امروز توسط کارشناسان سازمان حل می‌شود و شهروندان می‌توانند پس از برطرف شدن اختلال پیش آمده، دوباره به سایت مراجعه کنند.

وی با توضیح این‌که سامانه به دلیل مراجعه زیاد کاربران این سامانه دچار اختلال شده است، افزود: افرادی که پیگیری وضعیت سبد حمایتی معیشتی کد دستوری  #۶۳۶۹* را در سامانه وارد می‌کنند، باید ۲۴ ساعت منتظر بمانند تا وضعیت آن‌ها از طریق پیامک به اطلاع‌شان برسد. ارسال چندباره کد دستوری صرفا باعث ایجاد اختلال می‌شود.

عمیدی اشاره کرد: کاربران حتما با شماره ملی و شماره موبایل سرپرست خانوار وارد سایت شوند، تا از همان طریق به آن‌ها اطلاع‌رسانی شود. 

 

پیگیری بسته حمایتی دولت

وی خاطرنشان کرد: کاربران صرفا از طریق همین کد دستوری وضعیت سبد حمایت معیشتی خود را پیگیری کرده و از ارسال پیامک به سایر دستگاه‌ها خودداری کنند.

شب گذشته (دوم آذرماه) سومین مرحله یارانه مربوط به کمک معیشت خانوارها از محل منابع مالی افزایش قیمت بنزین (بسته حمایتی) به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که سرپرستان خانواری که مشمول سبد حمایتی دولت نشده‌ و خود را واجد شرایط دریافت این مبلغ می‌دانند، از ساعت هشت صبح امروز، یکشنبه (سوم آذرماه) می‌توانند درخواست خود را با ارسال شماره ملی (سرپرست خانوار) به کد دستوری #۶۳۶۹* اعلام و ثبت کنند.

قرار بود این کمک معیشتی به خانوارهایی که یارانه نقدی دریافت می‌کنند واریز شود اما از صبح امروز بسیاری از مردم در تماس تلفنی اعلام کردند که مبلغ تعیین شده برای آنها واریز نشده است و سامانه‌ای که معرفی شده نیز اختلال دارد./ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.