منتظری: غربالگری بازداشت شدگان تا 48 ساعت دیگر به پایان می‌رسد

بازدید دادستان کل کشور از زندان های بزرگ تهران و دیدار با بازداشت شدگان اخیر

سیاسی /
شناسه خبر: 518189

دادستان کل کشور با بیان اینکه «غربالگری بازداشت‌شدگان حوادث اخیر تا 48 ساعت آینده به پایان می‌رسد» گفت: به بازداشت‌شدگان توصیه شد در مراحل مختلف بازجویی‌ها از خود صداقت نشان دهند.

 به گزارش فارس، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری صبح امروز در حاشیه بازدید از زندان بزرگ تهران گفت: در بازدید دو ساعته  از زندان بزرگ تهران، دیدار چهره به چهره‌ای با افراد دستگیرشده داشتیم.
وی افزود: افراد دستگیرشده‌ای که بی‌گناه تشخیص داده شوند، در اولین فرصت آزاد خواهند شد اما آنهایی که مرتکب جرم شده‌اند و دارای جرایم مختلفی ممکن است باشند، حتماً بسرعت درجه‌بندی می‌شوند. به گفته دادستان کل کشور، آنهایی که جرایم کمتری دارند و مرتکب جرایم خیلی مهمی نشده‌اند، هرچه زودتر تعیین تکلیف خواهند شد اما آنهایی که جرایم سنگینی انجام داده‌اند در چارچوب قوانین موجود با آنها برخورد خواهد شد.
دادستان کل کشور افزود: در این بازدید به تمام دستگیرشدگان توصیه کردیم که در بازجویی‌ها و تحقیقات از خودشان صداقت به خرج بدهند، زیرا وقتی صداقت داشته باشند می‌توان به آنها کمک کرد. منتظری افزود: این افراد همگی با خانواده‌شان ارتباط گرفته و تماس تلفنی داشتند و نکته جالب این است که همه این دستگیرشدگان از وضعیت زندان و نگهداری‌شان اعلام رضایت کرده‌اند.
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.